Raffles İstanbul’a yeni genel müdür!

Raffles Hotels & Resorts, 11 Nisan 2022 tarihi itibariyle Andrew Steele’nin Raffles İstanbul Zorlu Center Genel Müdürü olarak atandığını duyurdu.

Sn. Steele’in kariyeri Asya’da başladı; ve devamında Avustralya, Jakarta, Hindistan ve Maldivler’ deki Mandarin Oriental, Shangri -La, Fairmont gibi lüks otel markalarının üst düzey yöneticilik pozisyonlarında yer alarak konaklama sektörünün içinde edindiği 30 yılı aşkın lüks ve konfor deneyimini şimdi bizlere sunuyor. Kariyer hayatının bir döneminde 6 yıldan uzun süre Endonezya’da girişimci olarak çalışan Steele, bir konaklama ve yiyecek-içecek markasının hızla büyümesini sağlarken, markanın Hong Kong ve Singapur’da yerel ve uluslararası düzeydeki gelişimini de yönetti.

Raffles ailesine katılmadan önce Steele, 2020 yılından beri Maldivler’ deki Fairmont Hotel’de Genel Müdür pozisyonunda çalışmaktaydı. Sürdürülebilirlik ve çevre konularında da kayda değer başarılar elde etmiştir.

Raffles Hotels & Resorts, Andrew Steele’den şu şekilde bahsediyor: “Andrew kendini işine adamış bir profesyonel. Rehber ilkeleri misafir memnuniyeti, hizmet kalitesi ve ayrıntılara gösterilen özendir ve bunların tümü Raffles Hotels & Resorts’un duygusal lüks felsefesiyle mükemmel bir uyum içinde. Oldukça kapsamlı bir deneyim geçmişine sahip olmasının yanı sıra yiyecek-içecek kavramları gibi konularda etkileyici bir uygulamalı yaklaşımı da beraberinde getiriyor. Steele, bu özelliklerinin her ikisi çok iyi bildiği bu şehirde, Raffles İstanbul’un sağlıklı büyümesinin devamına yön vermede katkı sağlayacaktır.”

Andrew Steele, atandığı yeni pozisyon hakkında şöyle konuştu: “Ailemle birlikte muhteşem bir şehir olan İstanbul’a taşınmaktan ve Zorlu Center’da Raffles Istanbul gibi etkileyici bir marka için çalışma fırsatı bulmaktan mutluluk duyuyorum. Açıldığı günden beri sayısız başarılara imza atmış bu otelin harika ekibiyle yeniliklere imza atmak için sabırsızlanıyorum.”

Sosyal Medya'da Paylaşın