Yıldız Sommelierlerden Juli Rodrigues, Gastromasa 2022’de!

Bu sene yedincisi gerçekleşecek olan, gastronomi dünyasının en önemli Michelin yıldızlı şeflerini, sommelierleri, miksolojistleri, trend yaratan mutfak dehalarını Türkiye’de ağırlayan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, dopdolu programı ve seçkin katılımcılarıyla gastronomi dünyasını şekillendirmeye ve ufkumuzu açmaya bu yıl da devam ediyor. 19-20 Kasım’da “Sürdürülebilirlik & Biyoçeşitlilik” temasıyla Gastromasa; Gastromasa Pastry, Gastromasa Bar, Gastromasa Hospitality olarak yeni konseptleri ile dünya gastronomisine damgasını vurmaya hazırlanıyor!

Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan organizasyonda yıldız sommelierlerden dünyaca ünlü Juli Rodrigues gastronomi sektörü ve tutkunlarıyla buluşuyor.

Sommelier ve aynı zamanda Şarap Temsilcisi, Danışman ve Eğitimci olarak da tanınmaktadır.

Yönetimden mezun oldu, otel işletmeciliğine başladı ve kısa süre sonra gastronomi işine geçti ve kariyerine 2014 yılında Restaurante Manu’da (Curitiba, Brezilya) başladı. Şarapla ilk temasını orada kurdu ve kısa süre sonra bu alana girmeye karar verdi. . çalışmalar ve teknik tadımlarla onu büyüleyen dünya.

Halen sommeliere, şarap temsilcisi ve şarap ve servis danışmanı olarak çalışmaktadır. Odak noktası, başta Brezilya şarapları olmak üzere doğal ve sürdürülebilir şaraplardır.

Biletler; Biletix’te https://www.biletix.com/etkinlik/12W01/TURKIYE/tr

Sosyal Medya'da Paylaşın