Wish More Hotel Istanbul’dan mevsime özel eşsiz lezzet

Sürpriz menüleriyle yılın her dönemine lezzet katan Wish More Hotel Istanbul, Mart ayına özel hazırladığı Kestaneli Cheesecake ile misafirlerine leziz bir öneri sunuyor. Deneyimli ve maharetli şef Burcu Karataş imzası ile yorumlanan bu eşsiz tarif, beş yıldızlı otelin lezzet tutkunu misafirlerini bekliyor.

Türk ve dünya mutfaklarından sunduğu en gözde tatlarla lezzet tutkunlarının iştahını kabartan Wish More Hotel İstanbul, Mart ayına özel olarak sunduğu eşsiz lezzet önerisi ile damaklarda unutulmaz tatlar bırakmaya devam ediyor.

Lezzetlerin eşsiz uyumu
Kestane ve labnenin mükemmel uyumundan doğan bu eşsiz lezzeti deneyimlemeye hazır mısınız? Şeker, krema, vanilin, nişasta ve yumurta ile hazırlanan ‘Kestaneli Cheesecake’; süzme yoğurt ile kusursuz bir kıvama ulaşıyor. Çikolata toplarını çilek dilimlerinin estetik dokunuşuyla taçlandıran cheesecake, damaklara olduğu kadar gözlere de hitap ediyor. Kış mevsiminin olmazsa olmazlarından kestane aromalı bu eşsiz lezzet ile menüsüne yepyeni bir seçenek ekleyen Wish More Hotel İstanbul, ayrıcalıklı hizmetleri ve gönülden servis yaklaşımı ile misafirlerine unutulmaz alternatifler sunmaya devam edecek.

Sürpriz tatlarla her kutlamaya lezzet katan Wish More Hotel İstanbul, sıra dışı lezzetlerini keşfetmek isteyen tüm misafirlerini, bu eşsiz deneyime davet ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın