Dünyanın 2. büyük fuarı “IBAKTECH” İstanbul’da kapılarını açıyor

13. Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı IBAKTECH, 10-13 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi İFM’ de kapılarını açıyor. Alanında dünyanın ikinci büyük fuarı olma özelliğini taşıyan fuarın uzak ülkeleri Türkiye’ye çekmesi bekleniyor. Fuar, Ticaret Bakanlığı’nın uzak ülkelere olan ihracatı artırma stratejileri kapsamında büyük önem taşıyor…

Son teknoloji ürünler bu fuarda olacak
Ekmek pasta katkı maddeleri, hamur makinaları, çikolatacılık ekipmanları, ambalaj makinaları ve dekor malzemeleri gibi sektöre dair pek çok gelişmiş teknolojik ürün bu fuarda ziyaretçilere sunulacak. 35 bin metre kareye sahip alanda 1000’in üzerinde marka ve katılımcının tek çatı altında bir araya geleceği fuarın, bu yıl 80 binin üzerinde katılımcıyı ağırlaması bekleniyor. Ticaret Bakanlığı’nın uzak ülkelere yönelik ihracatı artırma stratejileri doğrultusunda düzenlenen fuara; Güney Afrika, Nijerya, Kongo, Togo, Etiyopya, Nepal, Hindistan, Çin, Bangladeş, Peru, Bolivya, Uruguay, Fransız Guyanası, Arjantin, gibi pek çok uzak ülkeden ziyaret sağlanacak.

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından düzenlenen fuar, sağlamış olduğu iş hacmi ile Türkiye ve Avrasya Bölgesi’nde kendi alanının en önemli etkinliği olma özelliğini taşıyor. Fuar ayrıca, uzak ülkelerden gelen ziyaretçiler ile önemli iş birlikleri kurulmasında da önemli bir platform oluşturacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın