Vakko L’Atelier’den Yeni Yıl Heyecanınıza Eşlik Eden Lezzetler

Vakko L’Atelier, dünya mutfağının imza tariflerini Vakko şıklığıyla birleştiriyor ve aralık ayı boyunca sofralarınızda yılbaşı coşkunuza eşlik ediyor. Fransız pastacılık sanatını ve dünya mutfağını Vakko şıklığı ile bir araya getiren Vakko L’Atelier, 2023’ü lezzet dolu bir heyecanla karşılıyor. Dünya mutfağından eşsiz örnekleri yeni yıl sofralarına taşıyan Vakko L’Atelier, seçkin yeni yıl menüsü, lezzetli hediye kofre seçenekleri ile bir yılbaşını daha unutulmaz kılıyor.

Aralık ayı boyunca yılbaşı heyecanının artarak yaşanacağı Vakko L’Atelier, tüm dünyada çok yaygın olan ‘Buche de Noel’in altı farklı çeşidi ile tüm Vakko dostlarına kutlama havasını yaşatıyor. Meyve parçacıklı şans keki olarak bilinen ve geçmişten günümüze uzanan klasik bir lezzet olan ‘Bushe de Noel’, yılbaşına özel tasarlanan kutular içinde özel siparişle ya da tüm Vakko L’Atelier mağazalarından satışa sunuluyor.

Vakko L’Atelier’den eşsiz lezzetleri bir araya getiren “Yeni Yıl Menüsü”
Vakko L’Atelier, hem yeni yıl öncesindeki buluşmalar hem de 24-25 Aralık ve 31 Aralık gecelerini eşsiz kılacak sofralar için hazırladığı özel menüsü ile Vakko dostlarıyla buluşturuyor. Kişi seçeneklerine göre sunulan Yeni Yıl Menüsü’nde yumuşak ve beyaz cinsiyle American Butterball Hindi, pişirme bilgilerini de içeren bilgilendirme kartıyla tercihe göre bütün ya da yarım olarak yer alıyor. Özel cam kasesinde soğuk olarak servis edilen balkabağı çorbası, emmantel ve parmesan peynirli, kekikli tereyağlı tatlı patatesli karamelize fırın tart, zengin ve leziz içeriğiyle kestaneli yasmin pilavı, biberiye portakal ve limonlu rost patates, tane hardallı kırmızı lahana, kızılcık ile servis edilen brüksel lahana, Burrata et Kinoa salata ve rüya gibi bir lezzet sunan ‘Bushe de Noel’ Yeni Yıl Menüsü’nün diğer lezzetli detayları olarak öne çıkıyor.

Rafine damak zevklerine özel lezzeti, benzersiz tatlarıyla hafızalarda kalıcı, sunumlarıyla göz alıcı Vakko L’Atelier Chocolate ise bu yılbaşı için yanında olamadığınız sevdiklerinize, sevginizi ve yeni yıl dileklerinizi paylaşmanız için iki farklı hediye kofre seçeneği sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın