Kahve Dünyası’ndan Yılbaşına Özel Dondurma

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, her ay misafirleriyle buluşturduğu Ayın Dondurması ve milkshake’i konseptini yılın son ayında yılbaşı kurabiyesinin özgün lezzetiyle birleştiriyor. Yılbaşı Kurabiyeli Dondurma, tarçının cezbedici kokusu, zencefil ve karanfilin kendine has aromasıyla yılbaşı kurabiyesi lezzetini dondurma keyfiyle buluşturuyor. Aralık ayında Yılbaşı Kurabiyeli Dondurma’nın yanı sıra Yılbaşı Kurabiyeli Milkshake de Kahve Dünyası buluşma noktalarında yeni yıla tatlı bir merhaba demek isteyenleri bekliyor.

Dondurma keyfini birbirinden özgün ve yenilikçi dondurma çeşitleriyle misafirlerine her mevsim yaşatan Kahve Dünyası, aralık ayına özel hazırladığı Yılbaşı Kurabiyeli Dondurma ile ayın dondurması geleneğini devam ettiriyor. Yılbaşı Kurabiyeli Milkshake ise aralık ayı boyunca damaklarda iz bırakacak unutulmaz yılbaşı kurabiyesi lezzetini milkshake ile buluşturuyor.

Ayın dondurması Yılbaşı Kurabiyeli Dondurma, tarçının cezbedici kokusu, zencefil ve karanfilin kendine has aromasıyla yılbaşı kurabiyesi lezzetini dondurma keyfiyle buluşturuyor. Üzüm pekmezi, bisküvi ve yoğun kıvamlı doğal saleple zenginleşen lezzetiyle Yılbaşı Kurabiyeli Dondurma, aralık ayı boyunca orijinal yılbaşı kurabiyesinin eşsiz kokusunu ve tadını özleyenlerle Kahve Dünyası’nda buluşuyor.

Yıl boyunca milkshake keyfinden vazgeçemeyenlere hitap eden Yılbaşı Kurabiyeli Milkshake de aralık ayı boyunca tatlı ve aromatik bir serinlik arayanlara eşlik ediyor. Yılbaşı kurabiyesinin farklı lezzetlerle yeniden yorumlandığı ayın dondurması ve milkshake, yeni yıla tatlı bir başlangıç yapmak isteyen Kahve Dünyası misafirlerini bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın