Serez Dondurmacısı İle Madagaskar Serüveni

Serez Dondurmacısı, rafine lezzetleri kendine has reçeteleriyle bir araya getirirken, Madagaskar vanilyasını kullandığı dondurma ile tropikal bir lezzet rüzgarı estiriyor. 

Dünya üzerinde bulunan 150 farklı vanilya çeşidi arasında en değerlisi kabul edilen Madagaskar vanilyası, Serez Dondurmacısı imzasıyla bir lezzet hikayesine dönüşüyor. Dondurmada yoğun olarak yer verilen bu vanilyanın tropikal lezzeti ülkemizin en özel tatlarında gurme bir formülle dondurma tutkunlarına sunuluyor. Vanilya severlerin vazgeçilmezi olan bu lezzet, sıcak yaz günlerinde serinlemek ve tatlı ihtiyacını gidermek için ideal bir seçenek olarak dondurma sevenlerin beğenisine sunuluyor. Yoğun aromasıyla fark yaratan Madagaskar vanilyalı dondurma, ferahlığı ve tadıyla yazın vazgeçilmez lezzetleri arasında yer almaya aday…

En iyi dondurma, bir tık uzakta
Serez Dondurmacısı lezzetlerine İstanbul’da Bağdat Caddesi, Tuzla, Kartal, Maltepe, Bostancı, Acıbadem, Kozyatağı, Ataşehir ve Bakırköy şubelerinin yanı sıra internet sitesinden ve yemek siparişi uygulamalarından da ulaşılabilir. Web sitesinden verilen siparişler, Türkiye’nin her yerine soğuk zincir bozulmadan gönderilebiliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın