The Peninsula İstanbul Dünyanın En İyi Otelleri Arasında

İstanbul’un tarihle harmanlanmış sırlı sokaklarında, Boğaz’ın huzur veren kıyısında yükselen The Peninsula Istanbul, adını zarafetle dolu bir serüvenden alıyor.

Dünya seyahat endüstrisinin önde gelen sesleri tarafından yüceltilen bu lüks konaklama mekânı, şimdi de AFAR Medya’nın titiz seçimleriyle ‘2024 Yılının En İyi Otelleri’ listesine adını gururla yazdırıyor.

Her bir detayında incelik ve ihtişam barındıran bu tarihi yapı, sadece manzaralarıyla değil, aynı zamanda otelin damakları şenlendiren GALLADA mutfağına ve Türk motifleriyle süslenmiş mimarisine de hayranlıkla işaret ediliyor.

Övgüler sadece AFAR Medya ile sınırlı değil
Condé Nast editörleri, kendi ışığında parlayan The Peninsula Istanbul’u ‘Dünyanın En İyi En Yeni Otelleri 2024’ listesine layık gördü. Jonathan H. Crook, otelin Genel Müdürü,

’AFAR Medya tarafından 2024 Yılının En İyi Otelleri arasında yer almaktan ve Condé Nast Traveler tarafından Dünyanın En iyi En Yeni Otelleri 2024 listesinde olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Bu ödüller sadece The Peninsula ailesinin her gün mükemmel hizmet verme konusundaki istisnai kararlılığını övmekle kalmıyor, aynı zamanda gusto sahibi konuklarımız için İstanbul’un ve dünyanın en iyi otellerinden biri olmaya devam etme azmimizi de artırıyor.’’

 

Sosyal Medya'da Paylaşın