Paraliaki, “Bobo by The Stay’de Yunan Esintisi Yaşatıyor

Bobo by The Stay içerisinde açılan deniz ürünleri restoranı Paraliaki, Yunan esintili lezzetlerin Cennet Koyu’ndaki gözde temsilcisi olmak üzere kapılarını açtı.

Müzik ve gastronominin eğlence ile birleştiği özgün bir deneyim sunan Bobo by The Stay’in içerisinde açılan balıkçı Paraliaki, Bodrum Cennet Koyu’nun büyüleyici gün batımı manzarası eşliğinde bölgenin zengin denizcilik mirasının yansıtan ve Yunan esintileri taşıyan deniz ürünleriyle misafirlerini ağırlıyor.

Yunanca deniz ve karanın buluştuğu nokta anlamına gelen Paraliaki, misafirlerinin karadan veya denizden kolayca ulaşabileceği eşsiz konumunu adıyla tarif ediyor. Gün batımı ile kapılarını açan Paraliaki, deniz kıyısındaki masaları, Cennet Koyu’na bakan yalın setler üzerinde bulunan farklı oturma alanları ile her masaya kesintisiz yemyeşil doğa ve masmavi deniz manzarası sunuyor.

Zeytin ağaçları içinde, Yunan mutfağından esintilerle deniz ürünleri lezzetleri sunan Paraliaki, günlük taze balıkları, salataları ve   zengin meze çeşitlerine ek olarak, imza tabakları ıstakozlu spaghetti, mavi kuyruklu karides ve baby kalamar gibi lezzetleri ile rezervasyonlu hizmet veriyor. Paraliaki aynı zamanda, Cennet Koyu’na demir atan yat ve teknelere de sunacağı tekne catering servisi ile yaz boyunca Ege’ye dümen kıran tekneler için de cazip bir alternatif olacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın