Nilky’den Türkiye’nin İlk Bitkisel Bazlı Hazır Kahvesi

Türkiye’nin önde gelen bitkisel içecek markası Nilky, Türkiye’nin ilk bitkisel bazlı hazır kahvesi ‘Wake’i piyasaya sundu. Bademli, yulaflı ve hindistan cevizli olmak üzere üç farklı seçeneğiyle Wake, kahve severler için lezzetli ve pratik bir alternatif olacak.

Bitkisel bazlı ve laktoz içermeyen çeşitleriyle günün her anında keyifle tüketilebilen Wake, içeriğindeki özel formülü sayesinde enerji seviyesini yükseltmeye destek oluyor. Özenle seçilen kahve çekirdekleriyle hazırlanan Wake, kahve tutkunlarının yanı sıra vegan beslenenler ve laktoz intoleransı olanlar için de ideal çeşitleriyle raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

Nilky Kurucu Ortağı ve CEO’su Emre Başar Sözen, “Daha dengeli bir yaşam tarzını temsil ve teşvik eden bir marka olarak, kurulduğumuz günden bu yana ürünlerimizi geliştirirken tüketicilerin tat alma deneyimine ve ihtiyaçlarına odaklanarak yenilikçi ama aynı zamanda lezzetli ürün alternatifleri sunmayı amaçlıyoruz. Wake de bu çabalarımızın bir ürünüdür. Türkiye’nin ilk bitkisel bazlı hazır kahvesini müşterilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Getir üzerinden satışa sunulmaya başlanan Wake, önümüzdeki günlerde çeşitli platformlar ve marketlerde de tüketicilere sunulacak. Nilky ürün gamında laktozsuz şekerli ve şekersiz badem, yulaf, fındık, hindistan cevizi, soya, fındıklı-çikolatalı süt, salep, kahve ve bitkisel probiyotikli yoğurt alternatiflerinden oluşan 12 çeşit ürün yer alıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın