Özyeğin Üniversitesi OzU Cuisine ve OzU Hot Club öğrenci kulüpleri, turizm ve gastronomi sektörünü bir araya getiriyor

Özyeğin Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Otel Yöneticiliği Bölümü ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencilerinin girişimiyle OzU Cuisine ve OzU HoT-Club öğrenci kulüpleri 20-21 Nisan tarihlerinde, ülkemizde gelenekselleşen Turizm Haftası’nı kutlamak üzere Özyeğin Üniversitesi’nde sektör profesyonellerini Turizm Buluşmaları etkinliğinde bir araya getiriyor.

Turizmi, otelcilik ve gastronomi pencerelerinden sürdürülebilirlik, sanat, kültür ve tarih gibi konularla ele alan etkinliğin bugünkü ilk gününde, Özyeğin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi Aslı Zuluğ, Neolokal Restaurant Şefi Maksut Aşkar, Alaf Restaurant Şefi Murat Deniz Temel, Yeme-İçme Uzmanı ve Yazar Levon Bağış gibi turizm ve gastronomi sektörünün önemli isimleri paneller aracılığıyla turizm sektörünün genç profesyonelleriyle bir araya geldi.

Panel aralarında konuklar için Özyeğin Üniversitesi OzU Brew Academy ve Vegan OzU öğrenci kulüplerinin hazırladığı kahve ve vegan ürünler; seramik workshop’ları ve Metro Türkiye desteği ile hazırlanan sürpriz tadımlar yer alıyor. Etkinlik, yarın ikinciyle günüyle devam edecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın