Nobu Tokyo’nun Şefleri Tokyo Haftası’na Özel Nobu Istanbul’a Geliyor!

Panoramik Boğaz manzarası ve en ince detayına kadar düşünülmüş dekorasyonu ile benzeri görülmeyen bir ambiyans sunan Nobu Istanbul, Japonya’dan gelen misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Nobu Tokyo’nun büyük şefleri, özel omakase menüsünü sunmak için Tokyo Haftası çerçevesinde Türkiye’ye geliyor.

New York’tan dünyaya yayılan efsanevi Nobu Restaurant, her yıl olduğu gibi 2024 yılında da pişirme deneyimlerini geliştirmek ve farklı kültürlerin mutfaklarını tanıştırmak adına uluslararası şeflerini bir araya getirecek. Nobu Tokyo’nun meşhur şefleri, Asya-Pasifik Bölge Direktörü Baku Kobayashi’nin de katılımıyla 24-28 Nisan tarihleri arasında Japon mutfağının özgün lezzetlerinden oluşan omakase menüsünü Türkiye’de bulunan misafirleriyle buluşturmak için İstanbul’u ziyaret edecek.

Türkiye ve Japonya arasındaki diplomatik ilişkilerin yıldönümü tesisinin 100’üncü yılına özel Nobu Tokyo haftasında Suşi Şefi Masami Ouchi ve Nobu Tokyo Kurumsal Şefi Shuichi Yamaguchi Türkiye şefleriyle birlikte Nobu Istanbul’un mutfağında birlikte çalışacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın