NAMA Sushi & Raw Bar Her Salı ve Cuma Akşamı Sizi Bodrum’un Kalbinde Canlı Müzik Keyfine Çağırıyor

Bodrum’un en gözde merkezinde, DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista’nın eşsiz  manzaralı terasında bulunan NAMA SUSHI & RAW BAR, sushi ve uzak doğu lezzetleri tutkunlarına her Salı ve her Cuma akşamı canlı müzik eşliğinde benzersiz bir deneyim sunuyor.

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista, şehrin kalbindeki özel konumu ile misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunarken, terasında bulunan Nama Sushi & Raw Bar’da da her Salı ve Cuma saat 21:30’da başlayacak olan canlı müzik programı ile sushi ve müzik tutkunlarını bir araya getiriyor. Geniş repertuar ve hafızalarda yer edecek performanslarıyla, her Salı Engin Özçelik Trio, Her Cuma ise Tolga Seçkin ve Orkestrası sahne alıyor olacak. 

 Sade ve şık dekorasyonu ile NAMA Sushi & Raw Bar, kaliteli servisi ile benzersiz bir gastronomi deneyimi yaşatırken Uzakdoğu mutfağının en özgün sushi örneklerini yeni nesil bir konsept eşliğinde misafirleriyle buluşturuyor. Günün en güzel saatlerini eşsiz canlı müzik performanslarıyla vazgeçilmez kılacak olan NAMA, birbirinden özel lezzetleri Bodrum’un en güzel manzarasında deneyimlemeye davet ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın