Gaggenau ile Zai Bodrum’da “Reimagining Bodrum”

Lüks mutfak aletleri markası Gaggenau, Zai Bodrum’un etkileyici atmosferinde adından söz ettirmeye devam ediyor. 21-22 Temmuz tarihlerinde gerçekleşen Chef’s Table etkinliklerinde, marka elçisi Şef Eren Erdem‘in Gaggenau cihazları ile davetlileri ”Reimagining Bodrum” menüsü ile eşsiz bir gastronomi yolculuğuna çıkarttı.

‘‘Reimagining Bodrum’’ konseptiyle gerçekleşen etkinlikte şef Eren Erdem‘in hazırladığı yemekleri, Moet Hennessy marka elçisi İbrahim Kemer’in anlatımı ile eşsiz menüyü deneyimlediler. Milas zeytini ile başlayan lezzet şöleni, Bodrum’a özgü tatlardan Gambilya ve Rezene ile servis edilen Ahtapot ile devam etti.

Bin yıllık zeytin ağaçlarının gölgesinde yöresel tatların çok özel yemeklere dönüştüğü etkinliklerin ikinci gecesinde; yaşam gustosu, tasarıma bakışı ve lükse yaklaşımıyla öne çıkan mimar ve iç mimar konuklar bir araya geldi.

Güzel bir Temmuz akşamında aynı masa etrafında toplanan tasarımcılar, yöresel tatların eşsiz yemeklere dönüştüğü ‘Reimagining Bodrum‘ konseptiyle Bodrum’u yeniden keşfettiler. Yerel tatları ve lezzetleri ustalıkla bir araya getiren şef Eren Erdem’in sunumlarına Moet Hennessy eşlik ederken Gaggenau, konuklarına lüksü ve farkı yaşatmayı amaçladığı Chef‘s Table deneyimini eşşiz bir şölene dönüştürdü.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın