Raffles Hotel Le Royal, Tatil Sezonunu Kamboçya’da Özel Kaliteli Yemek ve Festivallerle Kutluyor!

Festival Etkinliği için Raffles Hotel Le Royal, Konservatuarı’nda 4, 11, 18 ve 25 Aralık tarihlerinde Noel temalı hamur işleri ve canlı korodan müzik eşliğinde özel bir “Şenlikli İkindi Çayı” başlattı. Genç gurmeler, 3, 10 ve 17 Aralık tarihlerinde Le Phnom 1929’da eğlence dolu zencefilli kurabiye yapma kursları da gerçekleştirdi.

Writer’s Bar ve Raffles çikolata hediyesi ile “Festive Glühwein”, Raffles Hotel Le Royal’deki şenlikli gurme sepetleri arasında, Raffles Hotel Le Royal’in tarihi binasındaki lobinin yanındaki Raffles Arcade’de bulunan ağız sulandıran çikolatalar, kendinizi şımartan spa malzemeleri ve daha fazlasını içeren bir programa sahip.

Raffles Grand Hotel d’Angkor’da Festival Etkinliği için Aralık ayı boyunca, kış bahçesinde taze pişmiş çörekler, mini sandviçler ve daha fazlasını içeren özel bir “İkindi Çayı ve Şampanya” servis ediliyor.

Aralık ayında The Elephant Bar’da konuklar, özel Angkor baharatları ile geleneksel Fransız sıcak şarabının sıcacık keyfi ve Noel temalı atıştırmalıklar eşliğinde “Kampuchea Mulled Wine & Mignardise”ın tadına varabilir. Diğer özel şenlikler arasında zencefilli kurabiye yapımı dersi (11 Aralık); tatil klasiği Evde Tek Başına’nın açık hava sinema gösterimi (18 Aralık); canlı müzik eşliğinde şampanya, el yapımı kokteyller, havyar ve hamur işlerinden oluşan “Bubbles from the Land and Sea” (19 ve 31 Aralık); ve Cafe d’Angkor’da “Bistro Noel Arifesi” 4 servisli akşam yemeği (19 ve 31 Aralık) yer almaktadır.

Sosyal Medya'da Paylaşın