Kahve Dünyası’ndan Anneler Günü’ne Özel Tatlı Lezzetler

Kahve Dünyası, Anneler Günü’nde annesiyle tatlı bir gün geçirmek isteyenlerin buluşma noktası oluyor. Kahve Dünyası, annelerin yüzünde kocaman bir gülümseme yaratacak tatlı bir hediye olan çikolatalarının yanı sıra birbirinden lezzetli kahveleri, dondurmalarıyla tüm annelerin gününü kutluyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, Anneler Günü’nü annesine, sevgisini en tatlı şekilde sunmak isteyenler için lezzet dolu hediyelerle kutluyor. Kahve Dünyası mağazaları, bu özel günü annesiyle birlikte kutlamak isteyen misafirleri için çikolatalardan dondurmaya ve yöresel kahvelere kadar özenle hazırlanmış birbirinden lezzetli ürünler sunuyor. Anneler Günü’nde annelerin yüzünde kocaman bir gülümseme yaratmanın en tatlı yolu, ona sımsıkı sarılmaktan ve Kahve Dünyası çikolatalarından geçiyor. Kahve Dünyası’nın Gana ve Fildişi Sahili menşeli birinci sınıf kakao tanelerinden, her biri sevgi ve özenle üretilen spesiyal, trüf, roche ve rochetta çikolatalar, Türk kahvesinin yanına çok yakışıyor.

Gaziantep’in boz fıstığı ve yüzde 100 gerçek çikolatayla üretilen el yapımı Roche, annelerimizin damağında eşsiz bir lezzet bırakıyor. Trüf tamamen el yapımı tarzında üretilen kakao ile kaplanmış çikolata dolgusuyla; Spesiyal çikolata fıstıklıdan karamele sofistike lezzetleriyle kalpleri çalıyor. Ege ve Akdeniz’in taptaze bademlerini eşsiz Kahve Dünyası çikolatasıyla buluşturan Rochetta’nın da tadını bir yiyen bir daha unutamıyor.

Kahve Dünyası’nın anneler ve çocukları için tatlı sürprizleri bunlarla da bitmiyor! 12 Mayıs Pazar Anneler Günü’nde Kahve Dünyası Mobil Uygulama ile alışveriş yapanlara bir top dondurma hediye ediliyor. Dondurma mevsiminin açıldığı şu günlerde, Kahve Dünyası’nın birbirinden lezzetli doğal ve katkısız dondurmaları, annelerimize sevgi dolu bir lezzet şöleni yaşatıyor. Hiçbir yapay katkı maddesi, koruyucu, renklendirici içermeyen ve taze meyvelerle hazırlanan bu dondurmalara ne anneler ne de çocukları doyamıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın