Kahve Artık Sadece İçilmiyor!

Hakan Erkan ve ekibinin (gıda mühendisleri, ürün geliştirme uzmanları, baristalar) HORECA işletmecilerinin tat profili ve lezzet devamlılığı konusundaki ortak sorunlarına çözüm sunmak için geçtiğimiz yıl üzerinde çalışmaya başladıkları kahveli ürünleri, müşterileri ile buluştu. 

Bir gıda ürünü olarak kahvenin yenebilirliği üzerinde yapılan çalışmalar sonucu “Sürye”, Nuccstar markası tarafından piyasaya sürüldü. Üretiminin ilk aşamasında kahvenin ekstrakta dönüştürüldüğü, ardından istenen aroma, kıvam ve yoğunluk dengesinin sağlandığı ürün kahve severlerden beğeni topladı.

2022 yılının ilk çeyreğinde Sürye’nin tüketici hedeflerindeki başarısına katkı sunmayı amaçlayan Hakan Erkan, her biri patentli olmak üzere 23 adet kahve ekstraktlı ürün yelpazesine ulaştı.

Nuccstar Latte ile yeni nesil kahve lezzeti

Günümüzün en çok tercih edilen içeceği kahvenin hem HORECA işletmelerince hem de ev tüketicileri tarafından özel ekipmanlar, karmaşık teknikler olmaksızın kolayca hazırlanabilen, soğuk ve sıcak olarak içilebilen Nuccstar Coffee Extract Latte de söz konusu 23 kahve ekstratlı ürün yelpazesinin içinde yer alıyor.

Nuccstar Latte, patentli akışkan jel formülü sayesinde yalnızca bir kaşık, karıştırıcı veya shaker ile hazırlanabiliyor. Jel formundaki kahve ekstraktına sıcak veya soğuk süt eklenmesi ile yapılan lezzetli kahvelerin Latte Classic, damla sakızı, mojito, marshmallow, fındık, hindistan cevizi gibi 6 farklı çeşidi bulunuyor.

Kahve ekstraktlı tüm ürünlerini sadece yurt içindeki değil yurt dışındaki tüketicileri ile de buluşturmaya devam eden Hakan Erkan, kahve müdavimlerine www.hamkahve.com adresinden online alışveriş olanağı sağlıyor.

Erkan ve ekibi, Türkiye’nin ilk kahve ekstraktı entegre üretim tesisinin kurulum çalışmalarını 2022 Aralık itibarıyla tamamlamayı planlıyor. Kahve Ekstraktlı Çubuk Kurabiye gibi daha birçok kahve bazlı yenilikçi ürünü geliştirmeye devam ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın