Happy Moon’s yeni markası Icon’un ilk şubesini Akmerkez’de açtı

Happy Moons, Manhattan Coffee, Bob’s Kitchen markalarıyla yeme içme sektöründe her geçen gün büyüyen Happy Moon’s Grup, yeni lüks markası Happy Moon’s Icon’un ilk restoranını Akmerkez’de açtı. İtalyan mutfağı ağırlıklı dünya mutfağı menüsünün yanı sıra dikkat çeken tasarımıyla grubun diğer markalarından ayrışan Happy Moon’s Icon, 150 metrekarelik kapalı, 150 metrekarelik açık alanıyla bölgenin vazgeçilmez adreslerinden biri olmaya hazırlanıyor. Sektörde elde ettikleri 20 yıllık tecrübenin ardından Happy Moon’s Icon’un hayat bulduğunu söyleyen Happy Moon’s Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Happy Moon’s Icon’un gerek ambiyansı, gerekse yemek ve servisteki iddiasıyla Akmerkez’e, hatta bulunduğu bölgeye yeni bir soluk getireceğine inanıyorum” dedi.

Happy Moon’s Grup, yeni lüks markası Happy Moon’s Icon ile Akmerkrez’de hizmet vermeye hazırlanıyor. Kuruluşunun 20’nci yılını geride bırakan Happy Moon’s Grubu’nun tüm deneyimi ile hayata geçirdiği Happy Moon’s Icon, İtalyan mutfağı ağırlıklı dünya mutfağı menüsü ve dikkat çeken tasarımıyla grubun diğer markalarından ayrışıyor. 150 metrekarelik kapalı, 150 metrekarelik açık alanıyla aynı anda 200 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olan Happy Moon’s Icon, ünlü mimar Ali Türker tarafından tasarlandı. 45 kişilik deneyimli ekibiyle bölgeye yeni bir soluk getirmeye hazırlanan mekân gün boyu hizmet verecek.

Restoranın İtalyan mutfağı ağırlıklı menüsünde kahvaltıda “Çilekli Gronala”, “Dana Baconlu Kruvasan” gibi farklı beğenilere hitap eden lezzetler bulunurken “Burrata”, “Kinoa Köftesi” ve “Kalamar Tava” gibi lezzetler başlangıçlar bölümünde sunuluyor. Ana yemek ve salatalar bölümünde de “Levrek Bruschetta”, “Jumbo Karidesli Avokado Salata”, “Beş Peynirli Ravioli”, “Icon Bonfile”, “Somon Izgara” ve “Kokoreçli Pizza” gibi farklı tatlar dikkat çekiyor. Happy Moon’s Icon menüsünde Happy Moon’s Grup’un iddialı olduğu Meksika mutfağı ile birlikte farklı burger çeşitlerine de yer veriliyor.

İstanbul’da iki ayrı “Icon” daha açılacak!

Happy Moon’s Icon markasının kendilerini çok heyecanlandırdığını dile getiren Happy Moon’s Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aymutlu, “Happy Moon’s Grup olarak 20’nci yılımızı geride bıraktık. 20 yılın sonunda farklı müşteri ihtiyaçlarına hizmet veren 4 markamız, toplamda 40’a yakın şubemiz ve grup çatısı altında 2200’ü aşkın çalışanımızla; çıtamızı her geçen gün daha da yükseğe çıkarmak için çalışıyoruz. Happy Moon’s Icon da bu 20 yıllık tecrübemizin sonucunda hayat buldu. Tüm deneyimimizi burada değerlendirdiğimizi söyleyebilirim. Happy Moon’s Icon’un gerek ambiyansı, gerekse yemek ve servisteki iddiasıyla Akmerkez’e, hatta bulunduğu bölgeye yeni bir soluk getireceğine inanıyorum. Yıl sonuna kadar, biri Galataport’ta olmak üzere,  İstanbul’da 2 adet daha Happy Moon’s Icon açmayı planlıyoruz” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın