Forte Blend Aristan Coffee’den eşsiz bir lezzet: Italian Blend

Türkiye’de ‘yeni nesil özel kahve’nin öncü markalarından Forte Blend Artisan Coffee, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nde yeni ürünü Italian Blend’i kahve tutkunlarının beğenisine sundu.

Dünyanın dört bir yanından getirdiği kahve çekirdekleriyle Türkiye’deki kahve kültürüne bambaşka bir boyut kazandıran Forte Blend Artisan Coffee, uzun AR-GE çalışmalarının ardından yeni ürünüyle sevenlerinin karşısına çıktı. 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nde Uniq Expo sergi ve sanat alanında düzenlenen VIP davete, sanat, magazin ve iş dünyasından seçkin konuklar katıldı. Sunucu Dilara Sayan’ın moderatörlüğünü yaptığı gece, yazar ve akademisyen Özgenur Reyhan Güler’in kahve deneyimlerini anlattığı sohbetle başladı. Kahve koleksiyoneri Burçin Bendegül, ressam ve akademisyen Dr. Esra Yıldırım, yazar Ressam Ezgi Demir’in, UNESCO’nun Dünya Kültür Mirası listesindeki Türkiye’mizin tarihi yerleri ve UNESCO İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirası’nın temsili listesine giren Türk kahvesi sohbeti büyük beğeniyle dinlendi.

Davetlilerle tek tek ilgilenen, Forte Blend Artisan Coffee Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Aydın konuşmasına katılımcılara teşekkür ederek başladı. Uzun araştırmaların ardından damaklarda iz bırakacak bir lezzetin ortaya çıktığını aktaran Aydın, şunları söyledi: “Yaptımız uzun çalışmalar ve araştırmalar sonucu yeni ürünümüz Italian Blend’i sizlere sunmanın gururu içindeyiz. Bu eşsiz tat ve blend, kahve tutkunlarının damağında unutulmayacak bir lezzet bırakıyor. Yumuşak içimi ile kahve meraklılarına ayrı bir deneyim yaşatıyor. Sektörde öncü olmamızın verdiği avantajla daha ürün piyasa çıkmadan, özellikle yurtdışından yoğun bir talep aldık. Daha önce de yaptığımız gibi, bu ürünümüzle kahve sektöründe lezzet çıtasını üst noktalara çıkartacağımızdan şüphemiz yok.” Forte Blend Artisan Coffee’nin, Italian Blend’i geceye katılan seçkin davetlilerden tam not aldı.

Sosyal Medya'da Paylaşın