Evinizin lezzet ustası Maxi Grill Pro ile zengin sofralar

Arzum Maxi Grill Pro ‘Bugün ne pişirsem’ derdine son veriyor. Hayalinizdeki pek çok lezzetli tarifi kolayca pişirebileceğiniz Arzum Maxi Grill Pro, mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.

Tasarımlarıyla yemek pişirmeyi keyfe çeviren Arzum, Maxi Grill Pro Multi Fonksiyonel Pişirici ile geleneksel lezzetlerden Dünya mutfağına hayalinizdeki birçok lezzeti kolayca pişirme imkanı sunuyor. Çıtır çıtır lahmacundan ızgaralara, sulu yemeklerden bazlamaya, kekten böreğe kadar en sevilen lezzetleri pişirebileceğiniz Arzum Maxi Grill Pro Multi Fonksiyonel Pişirici ile sofranızı her gün farklı yemeklerle donatacak, hazırladığınız birbirinden güzel lezzetlerle sevdiklerinizi şaşırtacaksınız.

Maxi Grill Pro’nun ızgara olarak kullanımının yanı sıra, pişirici teli sayesinde lahmacun gibi tarifleri kolayca yapabilir, döküm tepsisi ile lezzetli sulu yemekler, börek, kek gibi farklı tarifleri hazırlayabilirsiniz. En sevilen lezzetleri kolayca hazırlamanızı sağlayan Maxi Grill Pro’nun hassas termostat ayarı ile istenilen sıcaklık ayarlanabilirken, sıcak tutma, alt ısıtıcı, alt + üst ısıtıcı ve express seçenekleri ile tarifinizi tam kıvamında pişirebilirsiniz. Maxi Grill Pro, 180 derece açılabilir gövdesi ile geniş ızgara alanı sağlarken, döküm asansör sistemi sayesinde de ürün yüksekliğini kullanıma uygun ayarlayabilirsiniz.

Evinizin yeni lezzet ustası Arzum Maxi Grill Pro Multi Fonksiyonel Pişirici, Inox, Nar ve Dreamline gibi renk seçenekleriyle mutfağınıza şıklık katarken sofralarınızı şenlendirerek vazgeçilmeziniz olacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın