Dondurmalı Serinlik Rüyası

Avrupa’nın en büyük bağımsız kahve zincirlerinden Caffè Nero, ödüllü İtalyan kahvesi ve İtalya’nın klasik kafelerinden aldığı ilhamla yazın sıcak havasını menüsüne ilk kez eklediği dondurmalı içeceklerle serinletiyor.  Atelier Gelarto’nun lezzetini Madagaskar’dan alan benzersiz vanilyalı dondurmasıyla hazırlanan Affogato, Ice Cream Cappuccino, Ice Cream Milano ve dondurmalı milkshake seçenekleri yaz boyunca Caffè Nero mağazalarında.

 

Yazın sıcak günlerinde serinlemenin en lezzetli yolu Caffè Nero’nun dondurmalı içeceklerinden geçiyor. Caffè Nero’nun sıcak havalara meydan okuyan yeni ürünleri keşfedilmeyi bekliyor.

 

Dondurmalı içeceklerin ilki Affogato: Dondurma ve üzerine dökülen sıcak espresso’nun muhteşem uyumu. Bir yanda Madagaskar vanilyalı dondurmanın soğukluğu ve tatlılığı, diğer tarafta ise espresso’nun lezzeti ve sıcaklığı… Cappuccino keyfinde ısrarcı olanlar için ise Ice Cream Cappuccino mükemmel bir seçenek. 

 

Caffè Nero’nun eşsiz sıcak çikolatası ve Atelier Gelarto’nun vanilyalı dondurması, Ice Cream Milano’da bir araya geliyor. Yoğun Belçika çikolatası ile hazırlanan bu lezzet, içecekte de çikolatadan vazgeçemeyenlerin favorisi olmaya aday. Diğer yandan artık klasikleşmiş çilekli ve çikolatalı milkshake’ler şimdi dondurmayla daha da soğuk. Şehir hayatında molalarının tadını tatlıyla çıkarmak isteyenler ise favori lezzetinin yanında bir top dondurma tercih ediyor ve keyfi ikiye katlıyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın