Dinner in the Sky, 2.0 versiyonu ile Eylül’de misafirlerini ağırlıyor!

Dinner in the Sky, 2.0 versiyonu ve Brüksel’de ilk kez kullanılan yeni nesil platformu ile 16-28 Eylül tarihlerinde misafirlerini ağırlayacak.

Dinner in the Sky 2.0 denilen yeni platform, kesinlikle daha “COVID-19 geçirmez” olacak ve ortak masa yerine 4’er kişilik 8 masa ile 32 kişiyi ağırlayabilecek. Yerden 50 metre yükseklikte ‘Michelin yıldızlı’ bir akşam yemeği sunan platformda, masalar arası 3 metre mesafe belirlenerek sosyal mesafe sağlanacak. Her gün öğlen, 19:00 ve 21:00 saatlerinde 3 seans yapılacak platformun mutfağı ise merkezdeki boş alana kuruldu. Böylece şefler ve ekipleri, daha rahat bir şekilde çalışabilecek ve misafirlerle daha rahat iletişim kurabilecekler.

Gastronomi sahnesinin en sürrealist olaylarından biri olarak kabul edilen Dinner in the Sky’ın Brüksel baskısı 16-28 Eylül tarihlerinde düzenlenecek ve Belçika başkentinin kalbinde yer alan Hotel Metropole’ün hemen karşısındaki Place de Brouckere’de gerçekleşecek. Şehrin simgesi olan otel, salgın nedeniyle bu yılın başında kapılarını kapamıştı ancak Dinner in the Sky katılımcılarını karşılamak için yeniden kapılarını açma kararı aldı.

2006 yılında Brüksel’de başladığından beri Belçika şehirleri dahil olmak üzere 64 ülkede kullanılan platformun yeni versiyonuna 10 Belçikalı şef katılacak. Bunlar; Yves Mattagne (Sea Grill *), David Martin (La Paix *), Pierre Résimont (L’Eau Vive *), Bart De Pooter (De Pastorale *), Alexandre Dionisio (La Villa in the Sky), Karen Torosyan (Bozar Restaurant), Isabelle Arpin (Isabelle Arpin), Giovanni Bruno (Senzanome *), Luigi Ciciriello (La Truffe Noire *) ve Alain Bianchin (Alain Bianchin *.)

Sosyal Medya'da Paylaşın