Bodrum Turizm Forumu’nda Michelin Yıldızlı Şeflerin Menüsü

Ege’nin gözde tatil beldesi Bodrum, Akdeniz ve Ege turizminin liderlerini Bodrum Turizm Forumu’nda ağırladı. Bodrum Belediyesi, Bodrum Tanıtma Vakfı, Akdeniz Turizm Vakfı ve Bodrum Cup iş birliğiyle gerçekleşen etkinlikte Be Premium Bodrum da yer aldı. Be Premium Bodrum ekibi, Executive Şef Veli Bayraktar yönetiminde şeflerin menülerinden seçmeleri Bodrum Turizm Forumu’nda turizm dünyasının önde gelen isimlerine sundu. Bu seçkin menülerin içinden Sonbahar Bahçesi, Taco ve Trüf Mantarlı Dana Yanağı, Parmesan ve Yabani Mantarlı Pizzette katılımcıların büyük beğenisini kazandı. 

Yaz boyunca İspanya’dan iki Michelin yıldızlı Paco Roncero, İtalya’dan iki Michelin yıldızlı Anthony Genovese, Almanya’dan üç yıldızlı Thomas Bühner ve Japonya’dan bir yıldızlı Yoji Tokuyoshi Be Premium Bodrum içinde bulunan Notias Restaurant’da seçkin menülerini misafirler ile paylaşmıştı.

Türkiye’de ilk kez, 15 gün süre ile Michelin yıldızlı 5 ayrı şefin misafir edildiği organizasyon büyük beğeni ve ilgi toplamıştı. Otel grubunun Satış ve Pazarlama Koordinatörü Volkan Gökay, “Be Premium Bodrum’u Bodrum turizminde farklı bir noktaya getirmek için yaptığımız çalışmalarımız sürüyor. Türkiye’de ilk defa yapılan bu organizasyonda dünyaca ünlü, kendi mutfaklarında fark yaratmış 5 değerli Michelin yıldızlı şefi ağırladık. Büyük ilgi ile karşılanan bu organizasyonu sürekli hale getirmek planlarımız içinde, Önümüzdeki sene yine Michelin yıldızlı şefleri Bodrum’da ağırlamak için görüşmelerimize başladık. Bu büyük organizasyonla; hem Türkiye turizmine, hem de Bodrum’un gastronomi merkezi olarak gelişmesine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz” açıklamasını yaptı.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın