Blum Coffee House, Yeni Nesil Sürdürülebilirlik Vizyonu ile Bilinçli Tüketime Öncülük Ediyor

Blum, plastiksiz bir dünya hedefliyor. Sağlıklı ve katkısız reçeteleriyle bilinçli tüketim konusunda öncülük eden Blum Coffee House, yaratıcı, yenilikçi, sağlıklı yaşam odaklı, evrensel standartlardaki hizmet yaklaşımıyla üretmeye devam ediyor. Blum Coffee House, sağlıklı tariflerinin yanı sıra Greenpeace’in Plastiksiz Denizler Hareketi’ni sahiplenerek, plastiksiz bir dünya hedefine destek oluyor.

Konuklarına beslenme açısından zengin gıdalar sunan Blum Coffee House, hem fiziksel hem de zihinsel olarak daha sağlıklı bir toplumun oluşturulmasına katkıda bulunuyor. Üçüncü dalga kahve sektöründe organik, %100 doğal, taze ve lezzetli yiyecek ve içecekleriyle fark yaratıyor. Hem sürdürülebilirlik hem de lezzet açısından sebze ve meyveleri mevsiminde kullanmayı tercih ederek direk çiftliklerden ve üreticilerden satın alıyor. Tarladan sofraya bir tüketimi hedefleyen Blum Coffee House, aynı zamanda geri dönüşümlü kağıt, ambalaj ve ekipmanlar kullanarak, yeşil bir çevreye ve doğanın korunması gerektiğine de dikkat çekiyor.

Ürünlerinde yüksek kaliteyle birlikte sürdürülebilirliği ve çevreyi korumak adına belirlediği
etik standartları ön planda tutan marka, sektörü dönüştürecek katkılara imza atmaya devam ediyor. Plastiksiz Denizler Hareketi’ne destek veriyor Blum Coffee House olarak sürdürülebilirlik için Greenpeace’in içinde bulunduğu Plastiksiz Denizler Hareketi’ne destek vererek Plastik Çatal Bıçaksız ve Plastik Pipetsiz mekanlar arasında yer alıyor.

Blum Coffee House’da plastik pipet yerine buğday sapı ve plastik çatal
bıçak yerine de huş ağacından yapılan kaşık, çatal ve bıçak tercih ediliyor. Bununla birlikte
kraft pasta kutuları, kahve poşetleri ve kese kâğıtları kullanılıyor. Yine sürdürülebilir bir yaşam hareketi olan tek kullanımlık bardak yerine; termosta kahve alanlara indirimi teşvik eden ‘Kahvem termosta’ uygulamasını destekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın