Bayramda, Spektr Boutique Hotel & Spa’da lezzet dolu bir yolculuğa davetlisiniz

Spektr Boutique Hotel & Spa, marinası ile dünyaca ünlü Yalıkavak körfezi üzerindeki tepelerden eşsiz bir manzara eşliğinde konuklarına bayramda özel ve lüks bir deneyim yaşatıyor. Otel bünyesinde yer alan La Lara Restaurant & Bar, şık bir ortamda deneysel bir dokunuşla uluslararası füzyon mutfağı ve kaliteli içecek seçenekleri sunuyor. Şef Onur Köksal, çağdaş ve dünya füzyon mutfağındaki engin tecrübesiyle Bodrum’un eşsiz yöresel ürünlerini dünyanın dört bir yanından mutfaklar ile birleştirerek mükemmel lezzetler ve unutulmaz bir gastronomik deneyim vadediyor.

Dört ayrı villaya yayılmış olan Spektr Boutique Hotel & Spa, özel deniz manzaralı balkonları veya bahçe terasları ve her villada bir havuz bulunan ferah, zarif tasarımlı 30 odaya sahip. Yemyeşil bahçeler ve çoklu güneşlenme terasları içinde yer alan aile işletmesi otel, konukların en iyi konforu düşünülerek sevgi ve detaylara özen gösterilerek inşa edilmiş olup, gelişmiş altyapısı ve çağdaş mimarisi ile öne çıkıyor.

Otel misafirleri, gün boyu yaratıcı bir uluslararası füzyon A la Carte menüsü sunan La Lara Restoran & Bar’da ücretsiz kahvaltının tadını çıkarırken, dileyenler odalarında veya havuz başındaki güneşlenme teraslarında servis de alabiliyor.

Spektr Boutique Hotel & Spa’da kendinizi evinizdeki kadar rahat hissetmek için, restoran spesiyalleri de dahil olmak üzere özel teklifler içeren çok cazip paketler sunuluyor.

La Lara’da lezzet bayramı
Otel bünyesinde yer alan La Lara Restaurant & Bar, şık bir ortamda deneysel bir dokunuşla uluslararası füzyon mutfağı ve kaliteli içecek seçenekleri sunuyor. Şef Onur Köksal, çağdaş ve dünya füzyon mutfağındaki engin tecrübesiyle Bodrum’un eşsiz yöresel ürünlerini dünyanın dört bir yanından mutfaklar ile birleştirerek mükemmel lezzetler ve unutulmaz bir gastronomik deneyim vadediyor.

La Lara’da, açık teraslardan ya da rahat ve şık iç mekanlardan Yalıkavak Körfezi’nin inanılmaz panoramik manzarasına sahip lüks bir ortamda rafine yemek sunumları ile rahat ve kaliteli bir yemek deneyimi yaşayabilir, haftanın her günü Türk kahvaltısından uluslararası favorilere kadar zengin kahvaltı menüleri de bulabilirsiniz.

Adı otel ve restoran sahiplerinin anneannesinden gelen La Lara, konuklarına yemek atölyeleri, gastronomik temalı akşam yemekleri, misafir şef iş birlikleri, restoran ve otelde gerçekleştirilen her türlü etkinlik için catering gibi farklı etkinliklerle interaktif ve eğlenceli bir mutfak deneyimi merkezi sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın