Ataşehir’de Akdeniz Esintisi: L’Olivetto Restaurant Kapılarını Açtı

Modern şehir hayatının içinde vaha olarak tasarlanan L’Olivetto Restaurant, Akdeniz mutfağını Ataşehir’e taşıdı. Zengin menüsü, kaliteli hizmeti, geniş bahçesiyle misafirlerini şehrin göbeğinde huzurla buluşturan mekan, İstanbul’un vazgeçilmez adreslerinden olmaya aday.

Şık ve modern mimarisiyle her detayı özenle düşünülerek tasarlanan L’Olivetto Restaurant, İtalyan lezzetlerini mekana özgü yorumlarla lezzet severlerin beğenisine sunuyor. Dr. Koray Erdoğan’ın sahibi olduğu restoran, taze tatlardan oluşan zengin menüsüyle özel etkinlikler ve davetlere de ev sahipliği yapıyor. Çarşamba, cuma ve cumartesi olmak üzere haftanın üç günü canlı müzik olan restoranda, misafirlere yemeklerinde pop-jazz tınılar eşlik edecek.

L’Oliveto Restaurant’tan gurme lezzetler
Şef Arif Tuyuğ imzalı mevsimlik malzemelerin yaratıcılık ve lezzetle harmanlandığı L’Olivetto Restaurant’ın menüsü öğlen ve akşam yemeğinde misafirlerini ağırlıyor. Restoran, sadece hafta sonuna özel Akdeniz kahvaltısıyla güne keyifli bir başlangıç sunuyor. Mekan, özel pizza fırınında pişen gerçek İtalyan pizzasından risottaya, birbirinden lezzetli makarna çeşitlerinden et ve balık yemeklerine ve tiramisu, Saint Sebastian gibi eşsiz tatlara uzanan mutfağıyla damaklarda lezzet şöleni yaşatacak.

Pazartesi günleri hariç haftanın altı günü hizmet verecek olan L’Olivetto Restaurant, şehrin yoğunluğuna kısa bir mola vermek isteyenlerin tam aradığı yer.

Sosyal Medya'da Paylaşın