Akaretler’in buluşma adresi: Bro’s Burger Kitchen

Dekorasyonu, güler yüzlü ekibi, ev sıcaklığındaki ortamı ile Akaretler’in vazgeçilmez adresi Bro’s Burger Kitchen; lezzetlerinin reçetesini Belçika’dan ithal eden burgerları, atıştırmalıkları, sosislileri ve muhteşem kokteylleri ile öğle ve akşam yemeklerinin en keyifli adresi…

İstanbul’un en keyifli, semtlerinden Akaretler’de kapılarını açan Bro’s Burger Kitchen, sıcak ambiyansında çok özel deneyimler sunuyor! Özgün atmosferi ve beğenilen lezzetleriyle kendine özel bir kitle yaratan, gastronomi dünyasının parlayan yıldızı Bro’s Burger Kitchen, karşı konulmaz lezzetleri ile öne çıkan “burger”larıyla farkını bir kere daha gözler önüne seriyor.

Dekorasyona gösterilen özen Bro’s Burger Kitchen menüsünde de kendini gösteriyor. Büyük ve doyurucu porsiyonlar, hoş ve detaylı sunumlarla her yemek kendi müdavimlerini yaratmayı bekliyor. Özenle hazırlanan menüde her damak tadı için farklı yemekler mevcut; başlangıçlarda yer alan ‘Mozerella Sticks’, ‘Jalapeno Popper’, ‘Soğan Halkası’ iştahınızın kabarması adına tüm sınırları zorlarken ana yemeklerin yıldızları ise “ Le Bro’s Burger’, ‘Bro’s Mykonos Burger’, ‘L’okarny Burger’, ‘Le Bro’s Vegetarian Burger’ gibi birçok seçenek sunuyor. Aynı zamanda ‘Bro’s Kokoreç’, ‘Bro’s Fingers’, ‘Sosisliler’ ve ‘Nacho’s’ gibi alternatifleriyle de dikkat çekiyor.

Şefin özenli ve leziz menüsünde birçok damağa hitap eden seçenek bulunmasıyla beraber formunu korumak isteyenler ve daha hafif lezzetlerden yana olanlar için; ‘Bro’s Salata ’, ’Chicken Salata’ ve ’Hellim Salata’ menüsünde yer alan daha taze ve hafif tatlarla sizleri buluşturuyor.

Bro’s Burger Kitchen kısa zamanda semtin keyifli buluşma noktalarından biri olmayı başarırken, yeni lezzet deneyimleri keşfetmek, öğlen ya da iş çıkışı, arkadaşlarıyla bir araya gelmek, sosyalleşmek ve her detayda kendini özel hissetmek isteyenleri ağırlıyor.

Özgün mutfağı ve çarpıcı yorumlarıyla “burger”lara yepyeni bir boyut getiren Bro’s Burger Kitchen, ev kadar samimi ortamı, ayrıcalıklı servis anlayışı ile sizleri keyifli bir lezzet molası vermeye davet ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın