1. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT’e destekleriniz için teşekkürler

        TEŞEKKÜRLER…

Sözen Organizasyon olarak; ağırlama sektörüne özel en kapsamlı buluşma haline gelme hedefiyle yola çıktığımız 1. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT’i başarıyla geride bıraktık. Türkiye’den ve dünyadan önemli isimlerin bir araya geldiği zirvede; Türkiye gastronomisi ve turizmi adına önemli kararların, iş birliklerinin ve projelerin hayata geçirilmesi için ilk adımı attık. Gastronomi ve ağırlama sektörünün her kademesinden katılımcının konuşmaları, bu alanda yaşanan meseleleri daha geniş bir perspektiften görmemizi ve sorunları farklı bakış açılarıyla değerlendirmemizi sağladı. Türkiye ağırlama sektörünün gelişiminde bir milat olması için attığımız bu büyük adımda bizleri destekleyen, başta Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Muhittin Böcek olmak üzere tüm değerli katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Gastronomi dünyasını geliştirecek adımları atmaya, gelecek organizasyonlarımızla sektörün öncülerini bir araya getirmeye devam edeceğiz.

Şubat 2022’de FSUMMIT için Antalya’da tekrar bir araya gelirken, İstanbul’da Gastromasa ile yeni fikirlerin ve stratejilerin doğuşunu hep birlikte gerçekleştireceğiz.

Yeni projelerde görüşmek üzere…

Gökmen Sözen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın