Cunda Despot Evi, büyüleyici Ege manzarası ile eşsiz gastronomi deneyimini aynı çatı altında buluşturuyor!

Cunda Adası’nın misafirlerini sofistike mimarisi ve köklü tarihiyle karşılayan Cunda Despot Evi, klasik bir yaz tatilinden çok daha fazlasını sunuyor. Yenilenen plajı, benzersiz lezzetleri ile gastronomi deneyimi sunan 1862 restoranı, sinema geceleri, iyi yaşam aktivitelerini, yazın deniz kokan esintisi ve büyüleyici bir Ege manzarasıyla aynı çatı altında buluşturuyor.

Keşfedilmiş en güzel Ege kasabalarından biri olan Cunda’nın girişinde yer alan Despot Evi, yaz ayları boyunca devam edecek etkinlik ve sağlıklı yaşam aktiviteleriyle bambaşka bir tatil anlayışının temsilcisi oluyor. Yeme içme dünyasından müziğe, sanattan spora kadar pek çok alanda yaptığı etkinliklerle adaya ayrı değer katan Cunda Despot Evi, tarihi mimarisinde dinamik bir tatil sunuyor.

Denize nazır konumuyla misafirlerini tüm sene boyunca ağırlayan otel, bu sene dileyen misafirlerini Cunda’nın masmavi koyundaki özel plajında ağırlıyor. Misafirler, otelin önünden özel teknelerini kullanarak deniz yoluyla ya da keyifli Cunda manzarası eşliğinde kısa bir yolculukla kara yolunu kullanarak plaja ulaşım sağlayabiliyor. Sosyal mesafenin sağlandığı, sakin ve sessiz bir doğa içinde yer alan plajda, misafirler; Cunda Despot Evi’nin kendi mutfağı ve barı ile günün keyfini çıkarabiliyor, arzu ederlerse plajdaki özel kabanalarda kişiye özel servis deneyimini de yaşayabiliyorlar.

Otel, “Despot” isimli yatıyla misafirlerini Ege’nin birbirinden güzel koylarında ister konaklamalı ister günübirlik turlarla eşsiz koylarını keşfe çıkarıyor. Salmaner Tekne’de gerçekleşen kalamar tutma etkinliği yanı sıra, mehtap turu da yazın ve denizin tadını teknede geçirmek isteyen misafirlere farklı bir seçenek sunuyor. Cunda Adası ve Ayvalık’ın birbirinden güzel sokaklarında gezmek isteyen misafirlerine ise Cunda Despot Evi, elektrikli moto-arabalarıyla sürüş deneyimi sağlıyor.

Cunda Despot Evi, hafta sonuna havuz başında ve yemyeşil çimenlerin üzerinde, açık havada gerçekleşen yoga dersleri ile başlıyor. Hafta sonu sabahları Tuğba Gökçen ile gerçekleşen yoga dersleri hem beden hem de zihni yeniliyor. Cuma ve cumartesi akşamları ise canlı müzik performansıyla zengin bir müzik deneyimi yaşanıyor. Otelin geniş bahçesinde, sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde gerçekleşen açık hava sinema gösterimleri de Cunda Despot Evi’nin bir geleneksel etkinliklerinden biri olmaya devam ediyor. Etkinliklerin yanı sıra, bu sene Cunda Despot Evi, 50 kişilik yeni teknolojilerle donatılmış toplantı salonuyla da grup misafirlerine farklı bir buluşma noktası oluyor.

Cunda Despot Evi, 6’sı süit olmak üzere 28 odasıyla misafirlerini ağırlıyor. Cunda Adası’nın dokusu bozulmamış tarihi sokakları, dört bir yanında keşfedilecek güzellikleri, Cunda Despot Evi’nin özel plajı, tekne turu gibi ayrıcalıklar da misafirlere sunulmaya devam ediyor. Açık havuzu, dinlenme alanlarıyla deniz tatilinin gözde yerlerinden olan ve büyükşehirlere yakınlığıyla dikkati çeken Cunda Despot Evi, Balıkesir Koca Seyit Havaalanı’na da 45 kilometre mesafede yer alıyor. Cunda’nın gözde plajlarına da yakın olan otel, Taş Kahve, Aşıklar Tepesi, Yel Değirmeni, Agios Yanis Kilisesi, Ayışığı Manastırı, Taksiyarhis Kilisesi gibi tarihi yerlere de yürüme mesafesinde.

Sosyal Medya'da Paylaşın