Yıldız Şeflerden Torres Kardeşler, Gastromasa 2022’de!

Bu sene yedincisi gerçekleşecek olan, gastronomi dünyasının en önemli Michelin yıldızlı şeflerini, sommelierleri, miksolojistleri, trend yaratan mutfak dehalarını Türkiye’de ağırlayan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, dopdolu programı ve seçkin katılımcılarıyla gastronomi dünyasını şekillendirmeye ve ufkumuzu açmaya bu yıl da devam ediyor. 19-20 Kasım’da “Sürdürülebilirlik & Biyoçeşitlilik” temasıyla Gastromasa; Gastromasa Pastry, Gastromasa Bar, Gastromasa Hospitality olarak yeni konseptleri ile dünya gastronomisine damgasını vurmaya hazırlanıyor!

Yıldız şeflerden Torres Kardeşler, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek organizasyonda gastronomi sektörü ve tutkunları ile buluşuyor.

Cocina Hermanos Torres, İspanya’nın Barselona kentindeki Les Corts semtinde bulunan ünlü Katalan ikizler Sergio ve Javier Torres tarafından 2018 yılında yaratılmış kaliteli bir restorandır. Cocina Hermanos Torres, Michelin Rehberi tarafından iki yıldız, en önemli İspanyol yemek rehberi tarafından maksimum üç Repsol Suns ve sürdürülebilir çabaları için bir yeşil Michelin yıldızı ile ödüllendirildi.

Endüstriyel bir depoyu masalarla çevrili açık mutfağın merkezde olduğu eşsiz bir gastronomik alana dönüştüren Torres ikizlerinin bu mekanında sunulan yaratıcı yemekler geleneklerden ilham alıyor, çocukluk anılarını canlandırıyor, seyahatler ve İspanya’nın farklı bölgelerinin lezzetlerini ortaya çıkarıyor. Açık mutfak, Cocina Hermanos Torres’teki geniş yemek odasının en önemli parçasıdır.

Biletler Biletix’te https://www.biletix.com/etkinlik/12W01/TURKIYE/tr

Sosyal Medya'da Paylaşın