Yenilikleri Sürekli Takip Eden Bir Mekan VOI Coffee

Bağdat Caddesi’nde bir ara sokakta doğan, sonrasında 10’dan fazla şubeye ulaşan VOI Coffee, yiyecekleri ve içecekleriyle misafirlerini büyülemeye devam ediyor. VOI Coffee’nin Kurucu Ortağı Efe Gürsoy, işletmenin favori lezzetlerini, planlamalarını ve gelecek hedeflerini Patisserie by FoodinLife’a anlattı.

İzmir’de doğup büyüdükten sonra İstanbul’a yerleşen ve birçok kurumsal firmada çalışan Efe Gürsoy, tecrübelerini keşfetmek istediği bir alanda kullanabilmek amacıyla VOI Coffee’ye ortak oluyor. İnançla ve yürüttükleri stratejiyle Bağdat Caddesi’nin bir ara sokağından çıkan mekan kısa sürede 10’dan fazla şubeye ulaşıyor.

Yepyeni bir kurumsal kimlik

Gürsoy, “Misafirlerimizin markamızla arasındaki bağ, bizi daha büyük adımlar atmaya teşvik etti ve attığımız adımlar sonucunda 2023 yılının başında bir yatırım aldık. Bu yatırımla beraber kendimize yepyeni hedefler belirleyerek, kurumsal kimliğinden ekip arkadaşlarımızın kariyer planlamasına kadar bir yenilenme sürecine girdik” diyerek VOI Coffee’yi anlatmaya başlıyor.

İçinde bulundukları sektörün dinamik bir sektör olduğunu söyleyen Efe Bey, yenilikleri takip ettikleri gibi ürünlerini de devamlı güncellediklerini belirtiyor ve misafirlerin en çok tercih ettikleri ürünleri şöyle sıralıyor: “Ürünlerimiz dönemsel olarak değişiklik gösterse de The American, Summer Lime Frozen, soğuk çaylarımız ve bowl’larımız 2023 yılına damga vuranlar arasında.”

Dijital gelişmeler ve yenilikler yakından takip ediliyor

Rekabetin her geçen gün arttığı bir şehir olan İstanbul’da aynı şekilde rekabetin arttığı bir başka alan da kahvecilik sektörü. VOI Coffee’nin kurucu ortağı Efe Gürsoy, bir yandan yenilikleri gözlemlediklerini, bir yandan da dijital gelişmeleri büyük bir titizlikle takip ettiklerini bizlere şu ifadelerle aktarıyor: “Bu noktada, ekibimizin genç olması bizim en büyük avantajlarımızdan biri haline geliyor. Onlar sayesinde VOI, dinamik kalıp yeniliklere rahatlıkla ayak uydurabiliyor. Kabullenmemiz gerekir ki; artık dijital bir çağda yaşıyoruz. Bu da hızlı değişim ve dönüşümü zorunlu kılıyor. Bu çağın içindeki kültürü benimsemiş olmamız, misafirlerimizle aramızdaki bağı daha da güçlendiriyor.”

VOI Coffee’nin gelecek planları

VOI Coffee’nin gelecek planlamasından bahseden Gürsoy, önlerinde yepyeni hedefleri olduğunu belirtiyor ve anlatmaya devam ediyor: “Bu yoldaki ilk adımı Anagrama ile iş birliği yaparak gerçekleştirdik. Dünyaca bilinen bir markanın logosunu yenileyerek kendini ispatlayan Anagrama, temmuz ayının ortasında VOI’nin kurumsal kimliğini baştan aşağı yeniledi.”

Öncelikli hedeflerini de anlatan Efe Bey, “2024 yılının sonuna kadar en az 10 şube daha açarak Türkiye’deki konumumuzu ve operasyonumuzu kusursuz hâle getirmek, daha sonrasında ise yurt dışına açılmak” diyerek sözlerini noktalıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın