Yeni yılda evde karşılamak isteyenlere Godiva’dan tatlı tarifler

2022’ye ışıltılı bir karşılamayla merhaba demek isteyenler için hazırladığı yeni koleksiyonunu çikolata severlerle buluşturan GODIVA, yeni yılı evde kutlamak isteyenleri de unutmuyor. Siz de evinizde özenle hazırlandığınız bugüne GODIVA çikolatalarıyla harika bir dokunuş yapabilirsiniz.

Lider premium çikolata markası GODIVA, yeni yılı ışıltılı bir sofrayla evde karşılamaya hazırlanan herkes için kolayca hazırlanan ve yılbaşı sofralarının en tatlı tamamlayıcısı olmaya aday tarifler öneriyor. GODIVA Cafe’lerin imza lezzeti çikolatalı fondü ve sıcak çikolata yeni yıl gecesi ağızları tatlandıracak lezzetler arasında yer alıyor.

Işıltılı bir yeni yıl hayal edenler için özel tatlar dendiğinde akla ilk olarak GODIVA Pralinler geliyor. Sezonun en çok hazırlanan tatlı ve içeceklerinden ilham alan GODIVA Pralinler, Bitter Sıcak Çikolata, Beyaz Çikolatalı Kurabiye veya Sütlü Çikolatalı & Pikan Cevizli Turta tadını tek lokmalık çikolatalar şeklinde sunuyor. Tek lokmalık eşsiz pralinler özenle hazırlanmış yılbaşı sofralarının muhteşem ikramları arasında öne çıkıyor.

12417 Hazelnut Creme Coffee

Yüzde yüz Arabica çekirdeklerinden kavrulmuş ve öğütülmüş olarak sunulan Fındık Kreması Aromalı ve GODIVA çikolatalarının dayanılmaz tatlarından ilham alan Çikolata Aromalı kahveler de keyifli içimiyle yeni yılın ilk kahve keyfi için ideal seçeneklerini oluşturuyor. French press yardımıyla veya filtre kahve makinesinde kısa sürede hazırlanan GODIVA kahve seçeneklerine tadına doyulmayan sıcak çikolata lezzeti eşlik ediyor. Evde yapımı son derece pratik bir sıcak çikolatayı deneyimlemek isteyenler için bir bardak süte tercihe göre sütlü veya bitter olarak sunulan GODIVA Chocolate Stick’in karıştırılmasıyla kısa sürede içime hazır hale geliyor.

Kutlamanın tadı GODIVA Çikolatalı Fondü ile çıkar

Çikolata severlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan fondü de yeni yıl kutlamaları için evde kolayca hazırlanabilir. Kutlamaları tatlandıracak ve damak tadına uygun malzemelerle sunulabilecek fondü için GODIVA’nın orijinal tarifi denenebilir.

Sosyal Medya'da Paylaşın