Sheraton Istanbul City Center’da unutulmaz bir yılbaşı gecesi sunuyor

Taksim, Tarihi Yarımada ve Haliç gibi İstanbul’un sembol lokasyonlarına yakınlığıyla kısa sürede şehrin cazip buluşma noktası olan Sheraton Istanbul City Center yeni yılı muhteşem bir gala yemeği ile karşılıyor.

İstanbul’un merkezi Beyoğlu’nda konumlanan, misafirlerine Doğu ve Batı’nın birleştiği noktada yaşama ve keyif alma deneyimini sunan Sheraton İstanbul City Center doğal malzemelerden hazırlanan ve Anadolu mutfağına yeni bir yorum katan zengin menüsü ve benzersiz eğlencesi ile yeni yılı muhteşem bir gala yemeği ile karşılamak isteyen misafirlerini bekliyor.

Her senenin sonunda dört gözle beklenen 31 Aralık akşamı kutlaması saat 20:00’da başlıyor. Canlı müzik eşliğinde açık büfeden dilediğiniz yemeği yerken bir de yanına sınırsız yerli alkol sunuyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde DJ performansı ve Anadolu’nun esintileriyle birlikte gelen oryantal dans show da bulunuyor.

800 kişi kapasiteli, birbirinden prestijli markaların dünya çapında ses getiren etkinliklerine ve iş toplantılarına ev sahipliği yapan Sheraton İstanbul City Center, organik ve doğal malzemelerle Anadolu kültüründen enfes lezzetler içeren mutfağı ile yeni yıla girerken size zarif bir ortamda şımartıcı bir yerel yemek deneyimi sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın