Yemeksepeti, “Aklındaysa Kapında” Reklam Müziğiyle ve Projeleriyle Felis’te 4 Ödül Aldı

Yemeksepeti’nin reklam müziğinin yanı sıra sosyal sorumluluk, e-ticaret, sosyal medya projeleri Felis’le ödüllere layık görüldü.“Yemeksepeti yanında, aklındaysa kapında” reklam jingle’ı dalında Felis Ödülü aldı. 

Türkiye’nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, bu seneki Felis Ödülleri’nden 4 heykelcikle döndü. Mono Jingles/Arda Algül tarafından hazırlanan ve dillere dolanan “Yemeksepeti yanında, aklındaysa kapında” jingle’ıyla Felis alan Yemeksepeti, ayrıca e-ticaret, sosyal medya ve sosyal sorumluluk projeleriyle de Felis’te başarı ödüllerine layık görüldü.

Sosyal sorumluluk alanında “Bu Bi İhtiyaç” projesiyle “Kültürel İçgörü” ile “Sağlık ve Well-being” kategorilerinde 2 ödül alan Yemeksepeti; ayrıca H2O işbirliğiyle hayata geçirdiği “Köfteler Yarışıyor” TikTok projesiyle de Holistik Sosyal Medya Kampanyası dalında ödül kazandı.

Kazananlara Felis’lerini YEBO takdim etti

Yemeksepeti jingle’ını hazırlayan Mono Jingles/Arda Algül Felis Ödülü’nü, törenin düzenlendiği Zorlu PSM sahnesinde, Yemeksepeti robotu YEBO ile Craft Felis Jüri Başkanı ve aRthuR İstanbul Kurucu Ortağı Duygu Yegül’den aldı.

Bu seneki Felis programındaki başvurularından 16’sıyla kısa listeye kalan Yemeksepeti, 3 başarı ödülü ve 1 Felis kazanmış oldu.

Sosyal Medya'da Paylaşın