Yazın Ferahlatan Yıldızı: Dondurmalı Ürünlerle Tatlı Serüven

Türkiye’nin önde gelen kahve zinciri Espressolab özel dondurmalı ürünlerini kahve severlerle buluşturuyor. Yaz aylarının sıcak günlerinde serinletici ve lezzetli bir deneyim sunan ve Espressolab’in seçili mağazalarında bulunan bu yeni ürünler, kahve tutkunlarını ve dondurma severleri bir araya getiriyor.

Snow Float

Cold brew kahvesi ile sütün mükemmel uyumunu dondurma ile buluşturan Snow Float, ferahlatıcı bir tat vaat ediyor. Kahve severler için ideal bir seçenek olan Snow Float, yaz mevsiminde favori içecekler arasına girmeye aday.

Cola Cream

Geleneksel kola tadını modern bir dokunuşla sunan Cola Cream, kola lezzeti ve maden suyunu dondurma ile harmanlanıyor. Nostaljik bir ferahlık sunan bu lezzet, dondurmanın kremsi dokusuyla tamamlanarak özel bir deneyim sunuyor.

Ice Crone

Kruvasanın çıtırlığı ile dondurmanın yumuşaklığını bir araya getiren Ice Crone, tatlı ve hafif bir atıştırmalık olarak öne çıkıyor. Her lokmada farklı bir lezzet serüveni yaşatan Ice Crone, özellikle öğle aralarında veya günün her saatinde tercih edilebilecek ideal bir seçenek sunuyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın