Bodrum Yalıkavak’ın Kalbinde Yepyeni Bir Keşif Noktası: The Populist

The Populist’in üçüncü şubesi Bodrum Yalıkavak The Populist, özgün craft tatları ve güçlü menüsüyle yaz boyunca özgün gastronomik keşifler yapmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olacak. Sıra dışı lezzetleriyle konuklarını ağırlayan mekân, misafirlerine keyifli günler yaşatacak.

İyi yemek ve iyi müzik mottosu ile Bodrum’un kalbi Yalıkavak’a merhaba diyen The Populist, keyifli anlar biriktirmek isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya aday. The Populist’in üçüncü şubesi olan Bodrum Yalıkavak The Populist, yenilenen menüsüne eşlik eden ödüllü craft lezzetlerinin yanı sıra mevsimsel tatlarla da ön plana çıkan özel craft çeşitleri ile misafirlerini gastronomi yolculuğuna çıkaracak. Bodrum Yalıkavak The Populist, Ege’nin renkli atmosferi eşliğinde gerçek lezzet tutkunlarını ağırlayacak.

Özgün konseptiyle İstanbul’dan sonra Bodrum’un iyi müzik, iyi yemek ve yüzde yüz eğlencenin adresi olmaya hazırlanan Bodrum Yalıkavak The Populist, kelime anlamı “ustalıkla işlenmiş” olan “craft” tatları ve alışılmış lezzetlerden sıkılanlar için özenle hazırlanan güçlü menüsüyle lezzet tutkunlarına yeni bir alternatif sunuyor.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın