Yaza Damga Vuran Kupalar Kahve Dünyası’nda!

Kahve Dünyası’nın tamamıyla kendi üretimi olan, katkısız, el yapımı dondurmaları ve taptaze lezzetleriyle hazırlanan Kupakup çeşitleri, yenilenen reçeteleriyle dondurma sevenlerin favorisi oluyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, 2022 yılında menüsünde başlattığı inovatif değişiklikleri son olarak yazın vazgeçilmez lezzeti dondurma kategorisinde gerçekleştirdi. Sıcak havaların ferahlatan lezzeti dondurmayı, mağazalarında her yaştan misafirine dikkat çekici sunumlarla buluşma imkanı sunan Kahve Dünyası’nda çocuklara özel Neşeli Dondurmalar’dan Madam Şokola’ya, her aya özel olarak üretilen Ayın Dondurması’ndan menüsünde 12 ay boyunca bulunan artizan dondurmalara ve el yapımı dondurmalarıyla lezzetli eşleşmeler yaratarak ortaya çıkardığı Kupakup çeşitlerine kadar bir çok farklı dondurma formu denemek mümkün.

Yenilenen reçeteleriyle misafirleriyle buluşan Kupakup’lar Kahve Dünyası’nın sevilen ürünleri Fındık Kreması ve çikolata parçacıklı Cookie’sinin eklendiği 4 farklı çeşidiyle her kapta farklı bir lezzet dünyası sunuyor. Kahve Dünyası’nın kahvedeki uzmanlığını enfes dondurmasına taşıdığı Kahveli Kupakup, içeriğinde bulunan kahveli ve vanilyalı dondurma, klasikleşen lezzet kahveli draje ve soğuk espresso ile kahve severlerin favorisi oluyor. Kahve Dünyası’nın favori dondurma çeşitlerinden Bitter Çikolatalı Dondurma, Kaymak ve Çilekli dondurmanın, vişne parçalarıyla buluştuğu Karaorman Meyveli Kupakup, meyveli lezzetlerden vazgeçemeyenlerin bitter çikolata uyumuyla damağında unutulmaz bir tat bırakıyor.

Fındık Kreması artık Kupakup’a da lezzet katıyor

Kahve Dünyası’nın sevilen lezzetlerinden Fındık Kreması’nın dondurmayla buluştuğu lezzet Fındık Kremalı Kupakup hem dondurma hem de Fındık Kreması sevenlerin vazgeçilmez lezzeti olmaya aday olarak görülüyor. Bal Badem Dondurma, Kaymaklı Dondurma ve Sade Cookie ile hazırlanan Fındık Kremalı Kupakup, son dokunuş olan Fındık Kreması ile lezzetini taçlandırıyor. Karamelize Bisküvili Kupakup ise karamel sevenlerin beğenisini topluyor. İçerisinde bal badem dondurma, vanilyalı dondurma, sütlü çikolatalı dondurmanın yanı sıra karamelize bisküvi ve karamel sos bulunuyor. Kahve Dünyası’nın tüm dondurma çeşitlerinde olduğu gibi reçetelerindeki doğal içeriklerle dikkat çeken Kupakup’lar tüm mağazalarında misafirlerini bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın