V. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda yer alan sponsorlarımıza teşekkürlerimizle…

V. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda sektörden birçok firma konferansın sponsorluğunu üstlendi.

Dünyanın en iyi şefleri gastronomi tutkunlarının heyecanla beklediği Gastromasa için Türkiye’de buluştu. Dünya çapında organize edilen gastronomi konferanslarında ilk beş arasında yer alan ve bu yıl beşincisi gerçekleşen Uluslararası Gastromasa Konferansı’nda şefler, yaratıcılıkta ilham unsurlarını katılımcılarla paylaştı. Öte yandan sektörden birçok firma konferansın sponsorları arasında yerini aldı.

Dünyaca ünlü şeflerin konuşmaları ve sunumlarıyla renk kattığı, gastronomi dünyasının merakla beklenen konferansı Gastromasa 2019 bu yıl da izleyicilerine keyifli anlar yaşattı. TC. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleriyle Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 5. Uluslararası Gastromasa Konferansı’nın açılışında çok sayıda isim hazır bulundu. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, İtalya Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Ofisi Müdürü Luigi Gentile, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle, Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü Boris Miniali, Gastromasa Genel Müdürü Gökmen Sözen ve Osmanlı ve Türk mutfağının duayen ismi, araştırmacı Vedat Başaran’ın açılış konuşmalarını yaptığı Gastromasa etkinliğine, yaklaşık 6 bin kişi katıldı.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye İhracatçılar Meclisi katkılarıyla düzenlediğimiz V. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda; ana sponsorlar Metro Toptancı Market ve Gastronometro’ya, ana mutfak sponsoru Öztiryakiler’e, altın sponsorları ETÜDER ve TUSİD’e, konaklama sponsorları Swissotel The Bosphorus, Divan, Fairmont Quasar İstanbul, Sofitel, ve M Gallery’e, iletişim sponsoru Salt İletişim’e, içecek sponsorları Damla Su, Lipton, Schweppes, Segafredo’ya, konuk şehirlerimiz Adana ve Gaziantep’e, konuk ülkemiz İtalya’ya, yer sponsoru Haliç Kongre Merkezi’ne, ulaşım sponsoru Türk Havayolları’na, üniforma sponsoru White Uniform’a, sofra üstü sponsoru Jumbo’ya ve restoran sponsorları Cağaloğlu Hamamı ve Halat by Divan’a teşekkürlerimizi sunarız.

Sosyal Medya'da Paylaşın