Turizm sektöründe fark yaratan bir proje

Hapimag Sea Garden Bodrum, değişim programıyla çalışanlarına dört mevsim iş deneyimi sunuyor. Bu yıl Polat Erzurum Resort Hotel ile yapılan iş birliği sayesinde 40 kişilik ekip Aralık-Mart dönemi boyunca kış sezonunu yerinde deneyimleme şansı yakalayacak.

Kapasite olarak Ege Bölgesi’nin en büyük turizm tesisi konumunda yer alan Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, istihdamını dört mevsime yaymak için çalışan değişim programını sürdürüyor. Hapimag Sea Garden Resort Bodrum bünyesinde istihdam edilen 40 kişilik ekip, çalışan değişim programı kapsamında aralık-mart döneminde Polat Erzurum Resort Hotel’de görev yapacak. Böylece çalışanlar dört mevsim boyunca istihdam edilerek farklı alanlarda bilgi ve deneyim sahibi olma imkânına sahip olacak.

‘Hizmet kalitesi nitelikli insan kaynağına bağlı’

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Hapimag Sea Garden Resort Bodrum Genel Müdürü Kerem Demirkol, “Tesis olarak misafirlerimize unutulmaz tatil anıları yaşatmak için özen gösteriyoruz. Bu da verdiğimiz hizmetin kalitesiyle doğru orantılı olarak ilerliyor” dedi.

Demirkol, sözlerine şöyle devam etti: “Turizm sektöründe trendler değişiyor. Sezon artık daha uzun. Dolayısıyla sektörde hizmet kalitesi yükseltmek nitelikli insan kaynağını korumak ve sayısını artırmakla mümkün. Geçtiğimiz yıllarda sektörde bir ilke imza atarak çalışan değişim programı başlattık. Böylece istihdamımızı dört mevsim boyunca koruyabiliyoruz. Ayrıca farklı tesislerde bilgi ve deneyim sahibi olmalarına yardımcı oluyoruz. Bunu bir eğitim ve gelişim projesi olarak görüyoruz. Bu yıl Polat Erzurum Resort Hotel ile iş birliği yapıyoruz. Türk turizmini en önemli gruplardan bir tanesi. Çalışan değişim programıyla sektörün iki önemli markası olarak güçlerimizi birleştirdik. Uzun yıllardır bizimle olan ekibin, farklı bir tesisi deneyimlemesi tesisimizdeki hizmet kalitemizin artması bakımından avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda birçok genç turizmcinin yetişmesine vesile oluyoruz.”

Sosyal Medya'da Paylaşın