Toro Latin Gastro Bar’da her Perşembe Latin gecesi zamanı!

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul bünyesinde, 250 yıllık tarihi bir hamamın içerisine konumlanan dünyaca ünlü Toro Latin Gastro Bar, 7 Ekim’den itibaren her Perşembe Latin mutfağının eşsiz lezzetlerini canlı Latin müziği eşliğinde misafirleriyle buluşturuyor.

Toro Latin Gastro Bar, şık dekorasyonu ve enfes Boğaz manzarasına sahip keyifli terasıyla Latin Amerika ve Asya kültürünün en lezzetli örneklerini misafirleriyle buluşturuyor. İlki 7 Ekim’de olmak üzere her Perşembe akşamına özel canlı Latin müziğine ev sahipliği yapmaya başlayacak olan Toro, Güney Amerika esintilerini İstanbul’a taşıyor.

Toro Latin Gastro Bar’da, dünyaca ünlü, ödüllü şef Richard Sandoval kendi yorumlarını taşıyan yemekleriyle misafirlerini gastronomik bir yolculuğa çıkarırken, restoran Perşembe akşamları unutulmaz canlı müzik performansına sahne oluyor. 250 yıllık tarihi hamam binasının restore edilmesiyle birlikte yenilenen konseptine kavuşan Toro Latin Gastro Bar; misafirlerine sunduğu Boğaz manzaralı terası ve barı ile unutulmaz bir deneyim vadediyor. Menüde yer alan sıra dışı lezzetlere ise yetenekli barmenler tarafından hazırlanan el yapımı kokteyller eşlik ediyor.

Latin Amerika Kültürü’ndeki büyük ve yakın aile kavramını yansıtan tadımlık tabaklar misafirlere Pan-Latin ve Asya mutfaklarının lezzetini daha yakından tanıma, paylaşma ve deneyimleme imkanı sunuyor. Peru Mutfağına özgü sushiler ve bölgeye özel ceviche’lere ek olarak “Dry Aged” olarak bilinen kuru dinlendirilmiş et seçenekleri Toro Latin Gastro Bar’ın imza lezzetleri arasında yer alırken, özel olarak hazırlanan kokteyller de menüye zenginlik katıyor. Toro Latin Gastro Bar, Latin Amerika ve Asya Mutfağının eşsiz gurme deneyimlerini, büyüleyici atmosferinde deneyimlemek isteyen tüm misafirlerini bekliyor!

Sosyal Medya'da Paylaşın