The Peninsula İstanbul’da İmza Restoranı Gallada Yeniden Sizlerle

The Peninsula Istanbul’un ünlü imza restoranı GALLADA, yeni bir solukla misafirlerini karşılıyor. Şef Direktör Fatih Tutak direktörlüğünde lezzetlerini oluşturan mekân hem sunumu hem de atmosferiyle konuklarına dört mevsim yeni bir ambiyans sunuyor.

 

Tarihi yolcu terminali binasının etkileyici manzarası eşliğinde konumlanan GALLADA, dört mevsim boyunca unutulmaz deneyimler sunmak için ambiyansını yeniledi. Türkiye’nin ilk ve tek iki Michelin yıldızlı şefi Fatih Tutak’ın imzasını taşıyan bu Türk-Asya restoranı, her bir tarifinde antik İpek Yolu’nun esintilerini hissettiriyor. Misafirler, Asya’dan İstanbul’a uzanan bir lezzet çıkıyorlar.

GALLADA’nın göz kamaştırıcı terası, Boğaz ve tarihi yarımadanın eşsiz manzarasına hâkim bir konumda yer alıyor. Martıların sesleri eşsiz terası ve meyve ağaçlarıyla çevrili bu benzersiz mekân, dünyaca ünlü DJ performanslarıyla gece hayatının da nabzını tutuyor.

Kokteyl severler için
Üst katta yer alan Topside Bar ise Türk-Asya mutfağını yansıtan yenilikçi kokteylleriyle öne çıkıyor. Gün batımını izlemek veya gecenin keyfini çıkarmak isteyenler için ideal bir buluşma noktası olan Topside Bar, İstanbul’un yarımadasında konuklarına keyifli yudumları deneyimlemeye davet ediyor.

The Peninsula Istanbul, İstanbul Boğazı’nın kıyısında, Karaköy semtinde yer alıyor ve Galataport projesinin içinde konumlanıyor. Otel, 177 oda ve süit ile lüks bir konaklama deneyimi sunuyor. Ayrıca, GALLADA’nın yanı sıra otelde gösterişli balo salonu, geniş teraslı davet alanı, açık yüzme havuzu ve özel iskele gibi birçok olanak da bulunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın