BIGCHEFS’in Yatırımcı İşleri Direktörü Bahar Tuzla Akın Oldu

BigChefs Yatırımcı İlişkileri Direktörlüğü’ne Bahar Tuzla Akın getirildi. Özel sektörde uzun yıllar boyunca üst düzey pozisyonlarda görev almış olan Tuzla, edindiği deneyim ve birikimle yeni başarılara imza atacak. 

BigChefs’in yeni Yatırımcı İlişkileri Direktörü olarak görevlendirilen Bahar Tuzla Akın, finans dünyasının derin sularında yılların tecrübesini taşıyor. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İngilizce İktisat eğitimi alarak başladığı akademik yolculuğunu Marmara Üniversitesi’nde Muhasebe ve Finansman alanında yüksek lisans derecesiyle zirveye taşıdı.

 

2000 yılında finans sektöründe ilk adımını atan Akın, Türkiye’nin önde gelen finans gruplarından Garanti Bankası ve İş Bankası iştiraklerinde kariyerinin temellerini sağlamlaştırdı. 2016 yılında Azimut Holding’in bünyesinde yer alan Azimut Portföy’e katılmasıyla birlikte, bankacılık ve finans dünyasının çeşitli alanlarında deneyim kazandı. Kredilerden ticari ve kurumsal finansmana, hazine işlemlerinden pazarlama faaliyetlerine kadar geniş bir yelpazede tecrübe edindi. Ayrıca, girişim sermayesi fonları aracılığıyla şirket satın alma süreçlerinde de etkin rol aldı.

 

Bahar Tuzla Akın’ın BigChefs Ailesi’ne katılmasıyla birlikte, şirketin yatırımcı ilişkileri stratejilerine yeni bir soluk getirilmesi ve büyüme hedeflerine ulaşılması için güçlü bir liderlik vurgusu yapılıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın