Sheraton İstanbul City Center’ın Yeni Lezzet Ve Eğlence Adresi: Graffittication Bar

Beyoğlu’nda konumlanan ve uluslararası otel zinciri Marriott International grubunun otellerinden olan Sheraton Istanbul City Center, yeni açılan Graffitication Bar ile hem konaklayanlara hem de şehirdekilere seçkin deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

Şehrin yeni lezzet ve eğlence adresi Graffitication Bar; Travel and Hospitality Awards’ta
(THA) “Aile Dostu Otel – Family Friendly Hotel” ödülüne layık görülen Sheraton Istanbul City Center’da kapılarını açtı. Executive Chef Necati Tunuslu’nun önderliğindeki şehrin gözde Türk mutfağı restoranlarından The Souq Istanbul, ünlü animasyon gastronomi deneyimi olan Le Petit Chef ve yeni nesil kahveci olarak tanınan aynı zamanda ekşi mayalı artizan ekmekler servis eden Istanbul Baking Company gibi mekanlara bünyesinde yer veren Sheraton Istanbul City Center, Graffitication Bar ile bu mekanlara bir yenisini daha eklediğinin müjdesini veriyor.

Şehrin İhtiyaç Duyduğu Yepyeni Eğlence ve Lezzet Adresi: Graffittication Bar
Uluslararası otel zinciri Marriott International grubunun otellerinden Sheraton Istanbul City
Center’da açılan Graffittication Bar; DJ ve canlı müzik performanslarının yanı sıra birçok etkinliği içeren eğlence anlayışı, imza yiyecekleri ve içecekleri, Piyalepaşa’daki konum avantajı ile şehrin yeni sosyalleşme adresi olmaya aday. Tam da Instagramlık denebilecek pop art ve modern çizgilerin hakim olduğu mobilyalarla döşenmiş olan bar, saat 15.00’dan 01.00’a kadar misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

İsminin Hakkını Veren Tam da Instagramlık Dedirten Graffitication Bar Mimarisi…
Modern bir bar tarzıyla tasarlanan Graffittication Bar, kaliteli viskilerin, konyakların,
şarapların ve şampanyaların sergilendiği barıyla hayranlık uyandırıyor. Mikolojistler
tarafından özenle hazırlanan artizan kokteylleri keyifle yudumlamak için tasarlanan oturma grupları oldukça konforlu bir o kadar da modern yapılarıyla ilgi çekiyor. Mekanda bulunan etkinlik – fuaye alanı da doğum günü, bekarlığa veda partileri, mezuniyet, yıl dönümü ve daha birçok anlamlı kutlama, özel organizasyon için Graffittication Bar’ı tercih sebebi kılıyor.

Dünyanın En Sevilen Sokak Lezzetleri Graffitication Bar’da…
Graffittication Bar sadece içki ağırlıklı bir yer olmakla sınırlı olmamakla birlikte, mekanda saat 15.00’dan 01.00’a kadar her öğüne uygun yiyecekler yer alıyor. Mutfak anlayışı uluslararası sokak lezzetleri üzerine kurulu olan Graffittication Bar’da; tacolar, burgerlar ve köfteler gibi dünyanın birçok yerinden ikonik sokak lezzetleri servis ediliyor. Menü daha detaylı incelendiğinde ızgara peynirlerden çorbalara, salatalardan sandviçlere, burgerlardan tavuk, sosis, köfte gibi et çeşitlerine uzanan zenginlik göze çarpıyor. Kalabalık masaların, arkadaş gruplarının tercihleri arasında bira ve kokteyllerin yanında oldukça iyi eşlikçi olan kanat, pizza, poutine gibi ortaya paylaşım için sunulan tabaklar yer alıyor.

Graffitication Bar İçki Konusundaki Uzmanlığı ile Hayranlık Uyandırıyor
Graffittication Bar, içki konusundaki başarısını artizan kokteylleriyle ispatlıyor. Instagramlık dedirten Graffittication Bar’ın miksolojistler tarafından hazırlanan kokteylleri konuklara farklı bir lezzet deneyimleri sunarken; muadili olmayan artizan kokteylleri, barda özel bir yere sahip olan yerli ve yabancı en iyi craft biralar, IPA, Pale Ales gibi yeni nesil biralar ve dünyanın önde gelen şarapları da Graffittication Bar misafirlerinin favorileri arasında yer alıyor.

Graffitication Bar ile Yemekten Eğlenceye…
Graffittication Bar, İstanbul’da en ideal sokak lezzetlerinin yendiği, yepyeni imza kokteyller keşfederek sezonun keyfinin yaşandığı bir adres olarak öne çıkıyor. Graffittication Bar’ın, Sheraton Istanbul City Center gibi önemli ve değerli bir otelde yer alması misafirlerine güven verirken; otopark, vale, konum itibariyle ulaşım kolaylığı, kaliteli servis anlayışı gibi birçok avantaj sağlıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın