Şehrin Yeni Lezzet Adresi: Gusto by Usla

Gastronomi dünyasının önde gelen öncü akademilerinden USLA; Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi, Kanyon’daki yeni yerinde yaşadığı dönüşümle beraber kurduğu ve işletmesini birebir yaptığı Gusto by Usla restoranıyla hem lezzetteki hem de servisteki uzmanlığını herkese ulaştırıyor.

Her damağa uygun çeşitliliğe sahip menüsünün yanı sıra öğle saatlerinde günlük servis edilen lezzetleriyle de misafirlerinden tam not alan Gusto by USLA, öğle ve akşam yemekleri için şehrin en yeni ve en gözde buluşma adresi olarak ilgi görüyor.

Her damak tadına hitap eden tarifler
Modern, çağdaş ve konforlu çehresiyle dikkat çeken Gusto by USLA’da servis ekibinin profesyonel ağırlaması dikkat çekiyor. Mekânın akademi şefi Cenk Akkaya ve restoran şefi Ercüment Temiz önderliğinde tasarlanan menü, her damak tadına hitap ediyor. Çiğ Kabak Salatası, İncirli & Kızarmış Keçi Peynirli Semizotu Salatası, Köz Patlıcan Katsu, Karidesli Mısır Mücver, Pizzetta çeşitleri, Burrata, İsli Somon, Kalamar Makarnası, Kömürlü Fırından Ahtapot, Gusto by USLA restoranın menüsündeki başlangıçlar…

Mevsime göre değişen içerikleri ile tasarlanan lezzetler aynı zamanda vejetaryen, vegan ve glüten gibi hassasiyetlere göre de bilgilendirme dahilinde özenle hazırlanıyor. Ana yemekler de aynı başlangıçlar kadar çeşitli… Chick Burger, Birria Burger, Artizan Sosis, 4 Mantarlı Gnocchi, Açık Siron Mantı, Kömürlü Fırından Tavuk, Izgara Granyöz, Somon Baklava, Rib Eye, Domuz Kaburga…

Güzel bir ortamda zaman geçirmek, iyi bir hizmet almak, kaliteli lezzetler keşfetmek için en doğru adresi arıyorsanız, 10 yılı aşkın süredir gastronomi dünyasında rüştünü akademik olarak ispat eden USLA’nın Kanyon’a taşıdığı kampüsünde açtığı ve birebir işlettiği Gusto by USLA restoranı, misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın