S. Pellegrino’nun yeni girişimi “S. Pellegrino Young Chef Academy” açıldı!

S. Pellegrino, 2015’te başlayan “S. Pellegrino Young Chef” yarışmasının ardından bu kez genç yeteneklerin kendi network’lerini kurup sektör liderleriyle iletişim sağlayabilecekleri yeni kolektifi “S. Pellegrino Young Chef Academy”i duyurdu.

S. Pellegrino Young Chef Academy internet sitesi, kapalı bir Facebook grubu ve diğer halka açık olarak diğer sosyal medya mecralarında çalışmalarını sürdürecek. ALMA – La Scuola Internazionale di Cucina Italiana, Google, Facebook ve Fondazione Altagamma gibi prestijli isimlerin desteğiyle kurulan akademinin, genç yetenekler, şefler, S. Pellegrino partnerleri, S. Pellegrino Young Chef yarışmacıları, mentorları ve jürileri için ücretsiz bir iletişim ve bilgi platformu olması amaçlanıyor. Uluslararası bir yetenek ve gastronomi ekosistemi oluşturacak olan platformda; online seminerler, staj ve danışmanlık fırsatlarının yanı sıra sektöre yeni giren gençlerin Michelin yıldızlı profesyonellerle iletişim kurması için çeşitli imkanlar sunulacak.

Geleneksel gastronomi eğitimlerinden farklı olarak günümüz teknoloji dünyasında genç şeflerin en çok ihtiyacı olan iş planlama, pazarlama stratejileri geliştirme, marka oluşturma ve arama motoru optimizasyonu gibi konularda genç yetenekleri desteklemeyi vaat eden S. Pellegrino Young Chef Academy, 30 Kasım itibariyle internet sitesi ve sosyal medya kanallarından erişime açıldı.

Sosyal Medya'da Paylaşın