Roka İstanbul’da Brunch Başlıyor!

Çağdaş Japon robatayaki mutfağı ile bilinen Roka İstanbul, duyuları harekete geçirecek sıradışı bir brunch deneyimi ile hafta sonlarını renklendirmeye hazırlanıyor. Muhteşem manzarası ve lezzetli menüsüyle Roka Istanbul, alışkanlıkları aşan bir gastronomi yolculuğuna davet ediyor.

Her Cumartesi ve Pazar günü 12:30’dan 16:00’ya kadar sürecek olan Roka Brunch, Roka’nın ikonik menüsünden özel bir seçki sunuyor. Bu kendine özgü gastronomi deneyimi, imza robatayaki mutfağını, özenle sergiliyor.

Roka brunch’a özel olarak paylaşımlık olarak hazırlanan üç çeşit sashimi, “sirkeli soya sos ile dana eti ve zencefil gyoza,” gibi tabaklara ek olarak iki yeni lezzeti menüsüne ekliyor. Sebzeli Japon krebi “okonomiyaki” ve “miso ekmeği üzerinde ızgara dana kaburga” brunch misafirlerine yepyeni bir deneyim sunuyor. Roka’nın sevilen robata menüsünden de lezzetleri barındıran brunch menüsü tatlıyı da ihmal etmiyor.

Roka Istanbul, aileleri de bu gastronomi yolculuğuna katılmaya davet ediyor. 12 yaşına kadar olan genç misafirler için brunch’ta özel bir menüye de yer veren Roka, ayrıca tercihe göre brunch deneyimini özelleştirme imkânı tanıyan paketler de sunuyor.

Roka Brunch, tüm duyulara hitap eden bir deneyim vadederken, Roka İstanbul’u tanımlayan otantik ve sıcak atmosferi koruyor. Japon robatayaki mutfağını modern bir dokunuşla sergileyen Roka, Robata (ro) çevresinde arkadaşlarla güzel yemek ve içeceklerin paylaşıldığı, sıcak, içten ve her şeyi kucaklayan bir enerji ortamı (ka) anlamı ile konuklarına özel bir deneyim sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın