RATIONAL pişirme sistemlerinizi ConnectedCooking’e bağlayın, tek bir tık ile her şeyi kontrol altına alın!

Dijitalleşme yeni dünya düzeninin olmazsa olmazı haline geldi. Bu düzende her şey online bir hal aldı. Yemekler tek tık ile istediğimiz her yere geliyor, menüleri QR sistemi ile akıllı telefonlarımızda görebiliyoruz. Her şey bu kadar dijital bir hal alıp hızlanırken, müşteriler de siparişlerinin hızlı, lezzetli ve sıcak bir şekilde gelmesini istiyor. İşletmeciler de en hızlı şekilde bu süreçleri nasıl yöneteceklerinin yolunu arıyor. Burada da iş mutfak operasyonuna düşüyor. RATIONAL, 2017 yılından bu yana müşterilerine sunduğu ConnectedCooking’i daha da geliştirerek en ideal çözüm önerilerini sunmayı görev ediniyor.

RATIONAL, HACCP verilerinin kontrolü, denetlenmesi ve saklanması, otomatik güncellemeler, tarif yaratma ve paylaşma, teknik servis desteği ve pişirme sistemi yönetimi gibi işletmelerin en önemli ihtiyaçlarını daha da kolaylaştırıyor. RATIONAL Türkiye Kurumsal Şefi Umut Eyioğlu :“RATIONAL pişirme sistemine sahip müşterilerimizin öncelikle pişirme sistemlerini ConnectedCooking’e kayıt ettirmeleri gerekiyor. Bu çok kolay! Bu sayede size sağlanan tüm olanaklardan hemen yararlanabilirsiniz.“ diyor. İhtiyacınız olan tek şey; mutfağınızdaki RATIONAL pişirme sistemlerinizi internet ağınıza bağlamak ve portala üye olmak. Bu sayede akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız aracılığıyla RATIONAL pişirme sistemlerinize erişim sağlayabilirsiniz.

Nedir bu ConnectedCooking? Neden kullanılmalı, faydaları nelerdir? Menünüzü hazırladınız ve tüm menünüzü pişirme sisteminize kaydettiniz. Ya diğer şubeleriniz? Artık tek bir tık ile yeni menünüzü tüm şubelerinize pişirme süreçleriniz ile birlikte gönderebilir ve bu sayede aynı menüyü, aynı lezzeti tüm şubelerinde yakalayabilirsiniz. Eskiden HACCP pişirme datalarınızı manuel bir şekilde tutuyordunuz ve denetim zamanlarında tüm verileri toparlamak için zaman harcıyordunuz. Şimdi ise tek bir tık ile HACCP pişirme verilerinizi belgeleyebilir, kontrol ve kayıt altına alabilir ve denetleyebilirsiniz. Bakım ve temizlik durumunu düzenli takip edebilir ve temizlik planları da oluşturabilirsiniz. Böylece çalışanlarınızın da mutfakta karşılaştıkları zorlukları ve günlük çalışma rutinlerini daha verimli hale getirebilirsiniz. Tek tuşa dokunarak tüm menüye ve tarif kütüphanesinden binlerce tarife pişirme süreçleri ile birlikte ulaşabilirsiniz. Ayrıca ConnectedCooking’e pişirme sisteminizin kurulumunu yapan yetkili teknik servisinizi de ekleyebilirsiniz.

Pişirme sistemlerinizde bir oluşan sıkıntılarda ise sistemden direkt servisinize mesaj giderken, uzaktan erişimle halledilebilecek her türlü sıkıntıyı anlık müdahale ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Bu da sizi zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Umut Şef sözlerini şöyle sürdürüyor: “ConnectedCooking’e bağlı olan müşterilerimizin çoğundan aldığımız geri bildirimlerde, dijitalleşmenin günlük mutfak operasyonlarını ne kadar kolaylaştırdığına ve bu sayede pişirme sistemlerinin neler yapabildiğine şaşırdıkları, uzaktan erişim ile cihazlarının kontrolünü sağlamaları ve HACCP pişirme verilerini kayıt altında tutabiliyor olmaları bunlardan sadece bir kaçı.”

ConnectedCooking’i pişirme sisteminiz kurulduğunda hemen kayıt olabileceğiniz gibi daha sonra herhangi bir zamanda da ücretsiz kayıt olup, pişirme sistemlerinizi sisteme ekleyebilirsiniz. Sonrasında da sahip olduğunuz olanakların keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detay için Connectedcooking.com/tr_tr/ web adresini ziyaret edebiliriz.

Sosyal Medya'da Paylaşın