Raffles İstanbul’da Büyüleyici Babalar Günü Kutlaması!

Her şeyin en incelikli şekilde düşünüldüğü, büyüleyici bir modern evren sunan Raffles İstanbul, Babalar Günü’nde de misafirlerini en özel şekilde ağırlayacak. Klasikleşmiş Raffles brunch’ı, eşsiz bir atmosferde, keyifli melodiler ve dünya mutfaklarından lezzetleri buluşturan çok özel menüsü eşliğinde, gusto sahibi babaları misafir edecek.

Olağanüstü deneyimleri önemseyen babalar ayrıca, Raffles SPA’da Biologique Recherche cilt bakımı ile canlanacak. Ayrıcalıklı bakım ürünleri ve huzur veren havadar iç mimarisiyle fark yaratan Raffles SPA’da, çift olarak deneyimlenecek cilt bakımında Babalar Günü’ne özel yüzde 30 indirimli teklifiyle sunulacak.

Misafirlerine duygusal lüksü yaşatan Raffles İstanbul, 19 Haziran Babalar Günü’nde babaları en şık ve incelikli şekilde ağırlayacak.

Kusursuz bir ziyafet

İstanbul’un en ilgi çeken ve adeta klasikleşen brunch lokasyonlarından Raffles Istanbul’da bu özel güne, zengin ve her ayrıntısı düşünülmüş menünün yanı sıra Solanch De La Rosa’nın keyif veren melodileri eşlik edecek.

Yerel ve uluslararası peynir seçenekleri, zengin şarküteri ürünleri, ekşi maya ekmekler, özenle hazırlanan pastane ürünleri ve çok çeşitli kahvaltılıklar brunch’ın klasiklerinden. Bununla birlikte, suşi ve dünya mutfaklarından seçenekler, taş fırından pide ve pizzalar ile ev yapımı özel makarnalar da farklı damak zevklerine sahip misafirleri bekliyor olacak. Menü, efsanevi imza kokteyllerin ikramıyla kusursuz bir ziyafete dönüşecek.

Raffles SPA’da cilt bakımı bugüne özel avantajlı fiyatıyla

Raffles misafirleri Babalar Günü’nü, Raffles SPA’nın olağanüstü deneyimleriyle de taçlandırabilirler. Duygusal lüks kavramını, profesyonel bakım ürünlerinin yanı sıra huzur veren mimarisiyle de misafirlerine yaşatan Raffles SPA’da, çift olarak deneyimlenecek Biologique Recherche cilt bakımında yüzde 30 indirimli özel teklifiyle sunulacak. Bu özel bakımı babasına hediye etmek isteyenler ise, www.rafflesistanbul.com web sitesinden hediye kartı oluşturabilecek.

Raffles Istanbul, sunduğu eşsiz ve ömür boyu hatırlanacak deneyimleriyle, 19 Haziran Babalar Günü’nde tüm konuklarını bekliyor…

Sosyal Medya'da Paylaşın