Porland, Mistral İzmir’deki yeni showroom’uyla göz dolduruyor!

Porland, gastronomi dünyası için tasarladığı özel porselen koleksiyonlarını ve masaüstü ürünlerini Mistral İzmir’de yer alan showroom’unda ziyaretçileriyle buluşturuyor. İzmir Bölge Müdürlüğü ve showroom; Çanakkale’den Afyon’a, Marmaris’ten Bandırma’ya ve hatta Kütahya’ya kadar uzanan bir coğrafyada ev ve gastronomi kesimine yönelik ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet veriyor. Ağırlıklı olarak masaüstü ve tamamlayıcı ürünlerin bulunduğu showroom yaklaşık 500 metrekare alana sahip.

Mistral İzmir, yeni iş merkezlerinin bulunduğu lokasyonda yer alıyor. Her noktadan kolay ulaşılabilir olması ve yeni gelişen bir merkez olması nedeniyle prestijli bir iş merkezi olarak karşımıza çıkıyor. Porland’ın inovatif ve özel tasarımlarını görmek, farklı sunumlar yaratmak ve profesyonel anlamda destek almak isteyenlerin stratejik açıdan önemli bir yere sahip Mistral İzmir’de yer alan Porland showroom’unu görmeden tercihlerini belirlememesini ve öncelikle burayı ziyaret etmesini öneriyoruz.

Porland İzmir Bölge Müdürlüğü müşterilerine buradan hizmet veriyor

Porland İzmir Bölge Müdürlüğünün müşteri portföyünde 2007 yılından beri Ege Bölgesi’ndeki bayi, perakendeci, otel, restoran, kafe ve zincir mağazalar yer alıyor. Yenilikçi ürünlerin sergilendiği showroom’uyla ise perakende ve gastronomi sektöründen birçok müşteriyi geniş ürün yelpazesiyle buluşturuyor. Özellikle son dönemde gastronomi sektörüne yönelik üretilen ve ürün portföyüne dahil edilen tasarımlar büyük beğeni görüyor.

Ayrıca, bölgedeki saha ekibi; aktif müşteri ziyaretleri yapıyor, açılış ve projeleri takip ediyor, ayrıca bölgedeki müşterilere ürün seçimi, siparişlerin alınması ve takibi konusunda danışmanlık hizmeti veriyor. Ziyarete gelenlerin sayısı günden güne artan showroom’uyla Porland, ürünlerinde her zaman yeniliği ve modernliği vadediyor.

Porland, desen üstünlüğünü ve form farklılığını özel üretim tekniğiyle birleştirerek ev kesimine dönük üretim yaparken, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığını öne çıkaran tasarımlarıyla gastronomi alanında profesyonel şeflerin tercihleri arasına giriyor. Eşsiz renk geçişleri ve güçlü yapısıyla Ethos Koleksiyonu bunların başında geliyor.

Açılışından bu yana özellikle menü çalışmaları yapmak, yeni açılışlar için uygun ürün önermek ve pek çok kullanıcıyla müşteri deneyimi yaratmak gibi başarılı birçok çalışmaya imza atılan Mistral Showroom’da ağırlanan müşteri sayısı günden güne artıyor. Müşterilerinin çoğu sadık müşterilerden oluşurken, daha önce farklı firmalardan alışveriş yapanlar da şimdi Porland kalitesini tercih ediyor.

Türkiye’nin lider porselen üreticisi Porland, 1600’ü aşan nitelikli iş gücüyle birlikte Bilecik’teki 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip fabrikasında üretimini gerçekleştiriyor. Üretici firma olma avantajıyla öne çıkan Porland; geniş model ve desen çeşitliliği, tamamlayıcı ürünleri, kaliteli ve ekonomik ürün grupları ve firmalara yönelik özel çalışmalarıyla bölgede etkin konumunda yer alıyor.

Bölgedeki otel ve restoranlar Porland’ı tercih ediyor

Hem büyük otel zincirleri hem de butik işletmelerin ürün portföyünde yer alan Porland, Ege Bölgesi’nde alanında lider konumunda. Özellikle bölgedeki oteller, restoranlar ve kafelerin çoğu Porland’ın ürünlerini kullanıyor. Marka; yüzey dayanımı yüksek sert porselenin güçlü ve dayanıklılığını, yumuşak porselenin transparan, renkli ve zarif yapısıyla birleştiren özel reçetesi Alumilite tekniğiyle üretilen renkli Seasons, Christina, Pure, Ethos vb. koleksiyonlarının bölgede yaygınlaştığını belirtiyor. Ayrıca trend belirleyen marka olarak Porland, kalitesiyle elit noktaların dikkatini üzerine çekiyor. Üretici firma olma avantajını elinde bulundurması, geniş model ve desen çeşitliliği, tamamlayıcı ürünleri, kaliteli ve ekonomik ürün grupları ve firmalara özel çalışmalarının olması bölgedeki tüm müşterilerin Porland ürünlerini tercih etmesini sağlıyor.

Porland, Ege Bölgesi’ndeki 5 mağazasıyla tam hizmet veriyor

İzmir Forum Bornova, İzmir West Park, Kuşadası, Bodrum, Edremit’te olmak üzere markanın Ege Bölgesi’nde toplam 5 mağazası bulunuyor. Porland’ın Mistral İzmir’de yer alan showroom’u ise bölgede ilk ve tek olma özelliğini taşıyor.

Geniş metrekarelerde mağazacılık hizmeti sunan Türkiye’nin porselen devi, stratejik noktalara konumlandırdığı perakende mağazalarıyla hem gastronomi hem ev kesimine hizmet ederken, tüm bölgelerde mağaza ve bayi sayısını artırarak her noktadan ulaşılabilir olmayı hedefliyor. Porland, bugün 32 perakende mağazası, 200’ü aşkın bayisi ve online alışveriş sitesi porland.com üzerinden ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Gastronomi sektörünün aranılan markası Porland, her geçen gün yeni ürün seçenekleriyle sektör liderliğini başarıyla yürütüyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın