Palivor Çiftliği Restoran & Şarküteri İstinye Park’ta açılıyor

Kırklareli’de Bulgaristan sınırına yakın Istranca Ormanları’nda bulunan Palivor Çiftliği’nin Trakya’da butik üreticilere kendi reçetelerine göre imal ettirdiği özgün gıda ürünleri ve bu ürünlerde imal edilen kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri sunacak olan Restoran & Şarküteri, Spicy Gourmet Foods tarafından İstinye Park’ta 8 Şubat Cumartesi günü açılıyor.

Spicy Gourmet Foods ortağı Şafak Tunca “Palivor Çiftliği’nin felsefesi lezzetli ve keyifli bir yaşam. Restoran & Şarküterimiz’de, mezeler, süt ve şarküteri ürünlerinin yanı sıra, Palivor’un geliştirdiği, muhteşem pizzalar, burgerler, ve Trakya’nın efsane kuzu kıvırcık tandırı, ve fırında sebzeli dana kürek yemeğini bulabileceksiniz” diyor.

2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “Avrupa’nın En İyi Çiftlik Projesi” seçilen Palivor Çiftliği’nin kurucuları Kerem ve Emre Oral ise “Amacımız öncelikle Kırklareli ancak genelde Trakya’nın bölgesel kalkınmasına eko-turizm ve gastronomi konularında hizmet sunarak katkıda bulunmaktır” açıklamasında bulunuyor.

Dikkat çekici iç mekan tasarımıyla 100 kişiyi ağırlayabilen mekanda keyifli vakit geçirebilir, her gün sabah 10’dan akşam saat 22.00’a kadar hizmet verecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın